Skúsenosti s biolampou

icon

„S biolampou Biostimul mám tie najlepšie skúsenosti...“

S liečbou biolampou mám len tie najlepšie skúsenosti, upokojí atopický ekzém, zacelí rany, zahojí opary, odhojí akné počas pol hodiny.

- Jana Buchtová (Ústí nad Labem)

icon

„Biostimul používam už niekoľko rokov“

Biolampu Biostimul používam už niekoľko rokov na rôzne bolesti, prevažne bolesti chrbta, opuchnuté kolená, nedoliečenú nádchu, bolesti v krku, hojenie rán.

- M. Nekvapilová (Praha 4)

icon

„Liečba vredov predkolenia, liečba dekubitov...“

Biolampu Biostimul využívame pri liečbe bercových vredov, dekubitov a na bolestivé stavy. Dekubity (preležaniny, povrchové kožné defekty) sa rýchlo zaceľujú, rany sa upokojujú. Pri vredoch predkolenia sa rovnako dostavuje výrazne rýchlejšia granulácia.

- Domov pre seniory (Pošta Bystrička)

icon

„Liečba akné“

S liečbou biolampou Biostimul som veľmi spokojná. Moja dcéra, ktorá trpí ťažkou formou akné a nič jej mnoho rokov nezaberalo, si túto biolampu odviezla so sebou na internát a používala ju niekoľkokrát denne. Už počas prvých dvoch mesiacov bolo zrejmé zlepšenie. Teraz je už pokožka takmer upokojená, len pri strese zo skúšok sa sem tam niečo objaví.
Druhú biolampu som zakúpila pre svojho syna, ktorý po úraze trpí zápchou. Musím konštatovať, že funguje na 100%. Nakoniec sme odstránili pre syna veľký problém, ktorý sme predtým neúspešne a nákladne riešili.
Ešte by som chcela uviesť ďalšie úspechy s Vašou biolampou Biostimul. Pretože bol veľmi úspešný pri mojom probléme s vypadávaním vlasov, ďalej si v mojej rodine úspešne poradil s problémami ako liečba ekzému a prechladnutí, v liečení rany po vytrhnutých zuboch, s liečbou omrznutého ucha, zlomeného malíčku a s bolesťou hlavy. Teraz ho používam pri liečbe dny, ktorá sa u mňa objavila na kĺbe palca pravej nohy. Zatiaľ je veľmi skoro na závery, ale po aplikácii svetlom ma to aspoň nebolí. Dúfam, že liečba biolampou Biostimul zaberie aj v tomto prípade a ja sa nebudem musieť podrobiť operácii. Za toto všetko patrí Vašej spoločnosti veľká vďaka.

- Ilona R.

icon

„Pomohla biolampa Biostimul“

Niekoľko dlhých rokov som nosil nepeknú a hlavne svrbiacu pleseň v slabinách. Jeden rok pomohol Nizoral, druhý ho odmietla kožná lekárka predpísať. Pomohla biolampa Biostimul. Trvalo to cca jeden týždeň. Dnes by som prirovnal predtým postihnuté miesta k hladkosti „detského zadočku“. Presvedčil som sa o kvalite biolampy Biostimulu a viem, čo môžem svojim známym s čistým svedomím odporučiť.

Náš komentár
„Lekár lieči, príroda uzdravuje” – ďakujeme za krásny prípad dokumentácie tohto príslovia v praxi. Táto skúsenosť s biolampou Biostimul iba znovu potvrdzuje výrazný terapeutický účinok polarizovaného svetla pri kožných ťažkostiach. Súčasná aplikácia doplnkového prípravku BioFluid pôsobí antisepticky a navyše pomôže znížiť svrbenie postihnutej pokožky.

- Václav Hazuka (Plzeň)

icon

„Opar na chrbte a ramene“

Všetky moje kĺbové problémy po nasvietení biolampou ustanú. Pomocou biolampy nastalo rýchle vyliečenie mojej matky, ktorá mala opar na chrbte a ramene. Liečba trvala iba 4 a pol týždňa bez komplikácií a bez teplôt a doma. Vzhľadom na to, že má 89 rokov, to je veľký úspech.

- Eva Langrová (Štěpánov)

icon

„Vred na nose“

Od narodenia som mal na nose vriedok a pred piatimi rokmi som bol upozornený, že by som si ho mal nechať vyoperovať, že s tým budem mať problémy. Pred mesiacom sa začal zväčšovať a začervenal. Na vaše odporúčanie som začal svietiť červeným a zeleným svetlom (COLOR THERAPY). Po 30 dňoch sa vriedok úplne stratil a všetko na nose sa vyčistilo.

- Zbyněk Bernard (Praha 8)

icon

„Zlepšenie a liečba detského atopického ekzému...“

V kombinácii Biostimulu s bio kozmetikou nastalo zlepšenie detského atopického ekzému, ďalej uvoľnenie čelných nosných dutín, horných dýchacích ciest a po stimulácii solaru plexus biolampou rýchla rekonvalescencia po virózach.

- Mgr. Petr Julíček (Brno)

icon

„Bercove vredy (vredy predkolenia) liečba“

Skúsenosti s biolampou Biostimul mám veľmi dobré. Mám problémy s vredmi predkolenia. Každý deň som si aplikovala biolampu Biostimul na vredy predkolenia – 3 krát denne, teraz si ich ožarujem 2 krát denne a je vidieť, že sa mi bolestivé a otvorené miesta na nohách začínajú hojiť.

- Blažena Homolová (Rajhrad)

icon

„Bolesti kĺbov“

Prvý mesiac sa ma zdalo, že sa mi na kolená uľavilo. Ale potom ako keď utne, kolená po terapii tak boleli, myslela som, že je to reakcia, pokračovala som ďalej. Teraz to skúšam 3x týždenne, tak budem vidieť čo bude ďalej.

Náš komentár
Ak dôjde pri aplikácii alebo po nej k zvýšenej a nepríjemnej bolestivosti, skráťte aplikačný čas na 5 minút. Zvlášť v prípade liečby bolestí kĺbov ide o bežnú reakciu. Používajte aspoň 2 týždne iba kontinuálny režim a aplikačný čas skrátený na polovicu pôvodného aplikačného času, v pravidelnej terapii pokračujte. Po aplikácii používajte BioGel na upokojenie a uvoľnenie.

- Ludmila Pavlíková (Napajedla)

icon

„Liečba psoriázy (lupienky)“

S biolampou Biostimul máme výborné skúsenosti. Podarilo sa vylepšiť psoriázu - ustalo svrbenie a začervenanie, menej sa odlupujú šupiny. Uľavilo sa aj od bolesti kĺbov.

- Anna Kopecká (Marašice)

icon

„Liečba oparov“

Mám 13 rokov a často trpím oparmi. Pomocou biolampy Biostimul sa mi lepšie hoja a rýchlo miznú.

- Marie Říhová (Zámrsk)

icon

„Preležaniny liečba“

Biolampu som zakúpil pre manželku na liečbu hlbokých preležanín, keď sa aj po niekoľkonásobnom lekárskom ošetrení stav prudko zhoršoval a nevedel som si rady. Na odporúčanie som začal s aplikáciou biolampy Biostimul 3 krát denne na obe rany. Dnes môžem s potešením povedať, že jeden dekubit je už úplne zahojený, druhý je už veľmi nepatrný. Veľmi ďakujem.

- Milan Groš (Kuřim)

icon

„Vypadávanie vlasov“

Moja dvojročná dcéra ochorela na alopéciu - ložiskové vypadávanie vlasov. Po niekoľkých týždňoch aplikácie biolampy začali vlasy rásť a už nevypadávajú. Pokiaľ deťom začína nádcha, 2 dni aplikujeme na koreň nosa a body na nádchu a je po nádche. Máme výborné skúsenosti s liečbou atopického ekzému, artrózy, lupienky.

- Tereza Marková (Krnov)

icon

„Pooperačné jazvy“

Moja dcérka bola od narodenia nepohyblivá, takže musela absolvovať viacero operácií, no vďaka vašej biolampe Biostimul sa ho pooperačné jazvy rýchlo hojili a postupne sa stratili. Mne tiež pomáha zvládať psychicky i fyzicky tieto ťažké životné situácie.

- Zuzana Ryšavá (Svätý Jur)

icon

„Liečba bolesti“

Zmizla bolesť kĺbov, ďalej bolesť pätovej kosti po úraze. Biolampa Biostimul je vhodná pri bolestiach hlavy.

- Alena Procházková (Svitavy)

icon

„Liečba popálenín - obarenie ruky“

Pri poliatí vrelou vodou došlo k obareniu pravej ruky. Svietil som biolampou Biostimul 2 x 5 minút dve aplikácie v rozmedzí 1/2 hodiny. Ustúpila bolesť a počiatočný náznak vodnatých pľuzgierikov sa vstrebal. Zostala iba začervenaná pokožka, ktorá sa po nasledovanom aplikovaní biolampy Biostimul rýchlo zahojila...

Náš komentár
Ukážkový príklad rýchleho nástupu účinkov pôsobenia biolampy Biostimul. Cieleným dodaním svetelnej energie na postihnuté miesta urýchlime vlastnú prirodzenú reakciu organizmu, ktorý potom výrazne skráti dobu svojej regenerácie. V tejto súvislosti ešte malá rekapitulácia: Biostimulom skutočne „svietime” a nie „nahrievame”, ako občas počúvame u niektorých našich zákazníkov – diódové polarizované svetlo neobsahuje totiž žiadne „hrejivé” zložky, žiadne infračervené žiarenie, teda ani nehreje, a preto možno Biostimul s úspechom využívať napr. aj pri liečbe zápalov a popálenín.

- Pavel Lebeda (Opava)

icon

„Prasknutý kútik“

Prasknutý kútik na pere. Večer 1x biostimul, druhý deň ráno + večer po 5 minútach, ďalší deň už bez problému! Odvtedy sa to neopakovalo.

Náš komentár
V takýchto prípadoch sa jednoznačne potvrdzuje výrazný hojivý efekt (kombinácia biostimulačného a protizápalového efektu) monochromatického vysoko polarizovaného svetla Biostimulu. V prípade sklonu k opakovanému výskytu daného druhu ťažkostí možno preventívnym pôsobením zabrániť jeho opätovnému výskytu.

- Petra Pechová (Plzeň)

icon

„Liečba jaziev - jazva na tvári“

V lete som spadla z bicykla do priekopy priamo do kríka so šípkami. Na tvári som mala samý šrám. Všetko sa mi celkom zahojilo iba na pravej strane tváre mi zostala jazva. Kúpila som si v lekárni špeciálnu mastičku na jazvy, ale žiadna zmena. Až po aplikácii biolampy Biostimul sa mi jazva začala strácať. Dnes už o nej prakticky neviem.

Náš komentár
Pri aplikácii progresívnej fototerapie diódovým červeným vysoko polarizovaným svetlom na čerstvé jazvy dosahujeme nebývalo vysoký efekt predovšetkým vďaka zvýšenej produkcii látok podieľajúcich sa na prirodzenej regenerácii poškodeného tkaniva a na zvýšení jeho elasticity. To sa dá využiť aj pri preventívnom pôsobení proti vzniku vrások a pri obnove zdravého vzhľadu pokožky

- Vladislava Poláchová (Šumperk)

icon

„Liečba oparu - je to proste zázrak...“

Biolampu Biostimu používa celá naša rodina, stále je v permanencii. Neviem si predstaviť, že by som ju nemala. Opar mi začne miznúť po 2x10 minútach nasvietenia denne – za týždeň som nemala ani jazvu. Je to jednoducho zázrak a ja vám za to ďakujem.

Náš komentár
Zázraky neexistujú, aspoň nie v prípade účinkov Biostimulu! Väčšina tzv. "zázračných" uzdravení ľahko nájde zdôvodnenie v niektorej z mnohých stoviek odborných štúdií, ktoré sú v posledných rokoch čím ďalej tým častejšie publikované aj u nás. Dôkazom toho je aj vznik nového špecializovaného lekárskeho odboru – fotonickej medicíny.

- Milada Kmentová (Náměšť na Hané)

icon

„Liečba lupienky - psoriáza na dolnej končatine“

Lupienka - postihnutie na dolnej končatine. Ráno svietim akupunktúrne body a večer aplikujem BioFluid + nasvietenie postihnutej nohy. Po 1 mesiaci veľká úľava, svrbenie vymizlo a pokožka sa uzdravuje.

Náš komentár
Systém synergicky pôsobiacich doplnkových prípravkov výrazne urýchli nástup požadovaného efektu, čo oceníte predovšetkým pri chronicky sa opakujúcich ťažkostiach. Súčasná aplikácia fototerapie a doplnkových prípravkov však nie je podmienkou ich účinnosti, a preto ich možno s úspechom aplikovať aj samostatne.

- Josef Dudák

icon

„Psoriáza (lupienka) - funguje to dobre!“

Funguje to dobre!

Pomohlo mi to na liečbu lupienky tam, kde ostatné metódy boli neúčinné! Proti tej lupienke je to neporovnateľné. Vďaka a mnoho ďalších spokojných klientov.

Náš komentár
Len ten, kto má s lupienkou vlastné skúsenosti, dokáže doceniť popísané výsledky. To všetko bez nutnosti opakovaných návštev špecializovaných zariadení. . Ak je lupienkou zasiahnutá väčšia plocha pokožky, predĺžte terapiu na niekoľko aplikačných intervalov. Pomalým krúživým pohybom tak ošetríte väčšiu plochu.

- Venca Eret (Habartov)

icon

„Môžem potvrdiť účinnosť tejto lampy s úspešnosťou 90%“

Som zdravotná sestra a pracujem v domove seniorov. Biolampu veľmi využívame, hlavne na vredy predkolenia, preležaniny a pod. Sama môžem potvrdiť účinnosť tejto lampy s úspešnosťou 90%.

Náš komentár
Práve tieto časté problémy staršej generácie, pripútanej na lôžko, sú typickými prípadmi použitia biolampy Biostimul v oblasti dermatologických ťažkostí s vysokým percentom praktickej úspešnosti, a to práve tam, kde klasická medicína s tými najmodernejšími prístrojmi a farmakologickými prípravkami často nedokáže pacientom účinne pomôcť. Práve preto je Biostimul u našich zákazníkov v takej obľube – úspešnosť 90% hovorí úplne jednoznačne a ďalší komentár vlastne ani nie je potrebný. Ďakujeme – vaše praktické skúsenosti nás veľmi tešia.

- S. Prokešová (Šluknov)

icon

„Liečenie otvorených vredov predkolenia ...“

Dlhodobé liečenie otvorených bercových vredov (vredov predkolenia) u tety - prakticky bez pozorovateľných výsledkov. Po dvoch týždňoch aplikácie biolampy Biostimul - zatvorené ložiská vredov. Je to super.

Náš komentár
Krásny príklad toho, aký veľký významový rozdiel je medzi slovami liečiť a vyliečiť, a tiež toho, čo dokáže samotné ľudské telo, ak je aktivované životodarnou svetelnou energiou – biolampou Biostimul. Blahoželáme!

- František Žídek (Podhradní Lhota)

icon

„Liečba akné“

Akné okolo úst a nosa. Po cca desiatich aplikáciách biolampy Biostimul ložiská zápalu vyhojené, zostali iba malé červené fliačky. Stačí ešte pár aplikácií a bude to zahojené.

Náš komentár
Pri obdobných problémoch, spojených s infekčným postihnutím pokožky, sa snažte zabrániť kontaktu aplikačnej plochy biolampy s postihnutou oblasťou – dodržujte odporúčanú vzdialenosť 1 až 2 cm od ošetrovaného miesta, zabránite tak možnému šíreniu infekcie. Samozrejmosťou by malo byť tiež pravidelné používanie doplnkového prípravku BioFluid, dodávaného spoločne s biolampou Biostimul, pred aj po aplikácii svetelnej terapie, a to predovšetkým pre jeho čistiace, protizápalové a hojivé účinky.

- Barbara Kiedroniová (Třinec)

icon

„Vred predkolenia veľký ako dlaň je vyliečený“

Zakúpila som biolampu Biostimul pre svoju matku, ktorá chodila s veľkým vredom predkolenia na osvecovanie biolampou Biostimul do nemocnice (80 Kč jedno osvietenie). Po 14 dňoch mi veľmi ďakovala, pretože vred predkolenia veľký ako dlaň je vyliečený.

Náš komentár
Pre úspešnosť terapie je dôležitá pravidelnosť ošetrenia a tej možno obvykle pri časovo i finančne náročnom dochádzaní do ordinácií dosiahnuť len ťažko. Tak prečo „nezabiť“ dva problémy jednou biolampou a ušetriť tak čas aj peniaze? Pri popísaných ťažkostiach aplikujte biolampu pomalým krúživým pohybom na okraje a blízke okolie vredu, centru vredu predkolenia sa na začiatku terapie radšej vyhnite.

- Vlasta Řepová (Jasenná)

icon

„Pleseň bola odstránená“

Môj manžel mal 2 roky problémy s medziprstovou plesňou, začal pravidelne počas 14 dní svietiť biolampou Biostimul a výsledok sa dostavil. Postupne bola pleseň odstránená.

Náš komentár
Pomerne často sa vyskytujúci problém, ktorého príčinu je možné hľadať aj v dnešnom životnom štýle. Úspešnosť terapie však nemožno očakávať bez patričnej trpezlivosti a disciplíny. Pri plesňových ochoreniach či iných kožných ťažkostiach, pri ktorých hrozí riziko prenosu infekcie, je nutné dbať na to, aby aplikačná plocha BioStimulu nebola v kontakte s postihnutou oblasťou. Riaďte sa odporúčanou vzdialenosťou 1-2 cm od povrchu a po aplikácii sa snažte, aby bolo miesto udržiavané v čistote a suchu. Zlepšenie stavu urýchlite pravidelnou aplikáciou BioFluidu pred aj po použití BioStimulu, a to priamo na postihnuté miesto.

- Libuše Kreslová (Chomle)

icon

„Strhnutie nechtu na prste ruky“

Po chirurgickom zákroku lekára (strhnutie nechtu pri prste ruky) som 8 týždňov používala  tri krát denne 10 min. biolampu Biostimul. Necht dorástol rýchlejšie, bez obvyklej deformácie a dvojitej vrstvy. Je silný a lesklý. Som s lampou Biostimul veľmi spokojná.

Náš komentár
O zásadnom vplyve liečebného polarizovaného svetla na urýchlenie zdravého vývoja buniek a obnovu poškodeného tkaniva sa mala možnosť presvedčiť pani Šebístková sama na sebe. Rovnaký účinok môžete s úspechom využiť napr. aj pri odreninách a iných drobných úrazoch, kedy bezprostredná aplikácia biolampy výrazne ovplyvní ich rýchle zahojenie a zároveň maximálne zníži riziko vzniku jaziev. Na čerstvú ranu aplikujte kontinuálny režim biolampy a po zacelení rany odporúčame prejsť na režim pulzný.

- Olga Šebístková (Lubenec)

icon

„Ekzém na rukách a v tvári sa stráca“

Máme dobré výsledky najmä v oblasti kožných problémov (synovi sa lepší stav tváre s vriedkami). Ekzém na rukách sa stráca.

Náš komentár
Odstránenie na prvý pohľad viditeľných kožných problémov patrí medzi jedny z najvďačnejších a najvyhľadávanejších účinkov biolampy BioStimul. Aj po potlačení vonkajších prejavov však majte na pamäti, že jedine pravidelným preventívnym pôsobením biolampy môžete minimalizovať riziko obnovenia popisovaných ťažkostí. A nezabúdajte pred svietením na  pokožku vždy riadne očistiť a pravidelne aplikovať BioFluid - účinok fototerapie bude ešte rýchlejší!

- Bohuslava Provazníková (Náchod)

icon

„Opary, nádcha, bolesti v krku, akné, jazvičky“

Opary, nádcha, bolesti v krku, akné aj jazvičky po akné, to všetko sa stráca neskutočne rýchlo. Liečebný efekt spoznáte už po prvom použití biolampy. Na tvár aplikujem 5 až 10 min. kontinuálne (neprerušované) svetlo. Náš 12-ročný vnuk sa vždy teší na možnosť použiť biolampu na poúrazovú jazvu. Hneď po prvom 10 min. použití biolampy v pulznom režime totiž spoznal, že ho jazva neťahá a je mäkšia. Vďaka za tak skvelú vecičku!!!

Náš komentár
Veľmi rýchly nástup účinkov biolampy je jedným z hlavných dôvodov, prečo si už dnes mnohí z nás život bez „lampičky“ ani nevedia predstaviť. Možno, že budeme raz spomínať, aké to bolo predtým bez tej „skvelej vecičky“ všetko zložité. Ako sme sa s obyčajnou nádchou, bolesťami v krku, jesenným prechladnutím alebo trebárs len bežným oparom trápili niekoľko dní, či týždňov. To všetko je dnes vďaka terapeutickým účinkom polarizovaného svetla na živý organizmus, riešiteľné často aj bez nadmerne a hlavne zbytočne zaťažujúcich liekov. Úloha domácej alternatívnej lekárničky - biolampe Biostimul svedčí a svoju hlavnú úlohu – pomôcť od rôznych zdravotných ťažkostí všetkým členom rodiny – nielen v popísanom prípade evidentne plní.

- Eva Lancůchová (Velká nad Veličkou)

icon

„Bradavice sa úplne stratili“

Bradavice – moja dcéra sa trápila celé prázdniny bradavicami na chodidlách. Po 14 dňoch, kedy svietila 2 x denne po 5 minútach, sa bradavice úplne stratili.

Náš komentár
Bradavice a iné kožné ťažkosti sú pomocou terapeutického polarizovaného svetla veľmi dobre liečiteľné (pokiaľ zákazník neočakáva pozitívny výsledok hneď na druhý deň). Vhodné je aj pravidelné použitie BioFluidu, a to ako pred, tak aj po aplikácii. A hlavne, nezabudnite dodržiavať vzdialenosť biolampy od pokožky 1 až 2 cm.

- Ivana Blaščíková (Plzeň)

icon

„Problém s palcom ľavej nohy“

Dva roky mám problém s palcom ľavej nohy (poničené lôžko pod nechtom, ktoré bolí). Po pravidelnej aplikácii každý deň 2 x 5 minút počas 14 dní sa dostavil výsledok - úplné odstránenie bolesti palca.

Náš komentár
Až malá domáca lekárnička biolampa BioStimul dokázala ukončiť pravidelné, po mnoho mesiacov trvajúce bolesti. Vytúžená úľava však ešte nemusí automaticky znamenať definitívne vyriešenie popísaných problémov, pretože bez znalosti skutočnej príčiny nemožno dlhodobo riešiť jej dôsledok. Pokiaľ sa však jedná o obyčajné mechanické poškodenie nechtu, pokračujte v pravidelnej aplikácii svetelnej terapie až do úplnej regenerácie nechtového lôžka.

- Petr Beneda (Rokycany)

icon

„Svokra má psoriázu“

Svokra trpí lupienkou. Po 14 dňoch svietenia biolampou BioStimul dvakrát denne 5 min. na najviac postihnuté, svrbivé a popraskané miesta ložiska takmer vymizli, zostala len ružová koža. Syn 13 rokov veľké bolesti bedrovej chrbtice. Po 10 min. svietenie na akupunktúrny bod 14 na ľavej dolnej končatine do rána bez bolestí.

Náš komentár
Úspešnosť terapie polarizovaným svetlom diódových biolámp je u lupienky, aj napriek častej počiatočnej skepse postihnutých, dokumentovaná celým radom obdobných skúseností. Ak však na zachovaní psoriázy naozaj trváte, potom v žiadnom prípade na postihnuté oblasti neaplikujte BioStimul – mohlo by sa Vám totiž stať to isté, čo svokre pani Udatnej :)

- Dana Udatná (Rokytnice nad Jizerou)

icon

„Zápal prsníka ...“

Zlikvidovaný zápal prsníka, zubov, problémy s narazenou kostrčou, 2,5 cm tukové hrčky v kombinácii s liečebnou kozmetikou zmenšené na 1 cm, vraj aj moje vrásky sa lepšia, ďalej potom bolesti chrbtice, ramenného kĺbu a ostatné problémy s kĺbmi sú potlačené.

Náš komentár
Krása, zdravie, vitalita - to všetko zásluhou biolampy. Aplikujte biolampu Biostimul pár minút denne a vaše okolie začne určite čoskoro premýšľať o tom, čo je príčinou vašej premeny. Pri svetelnej terapii navyše nemusíte odvrhnúť svoje obľúbené prípravky, biolampa naopak dokáže ich bežný efekt prehĺbiť aj urýchliť.

- Helena Kachlarová (Bednáreček)

icon

„Od 15 rokov mám veľké menštruačné bolesti...“

Od 15 rokov mám veľké menštruačné bolesti. Prvé 3 dni denne až 12-16 tabl. Ibuprofénu 400!! Mám 30 rokov, a tak každý mesiac to bolo peklo spojené s nervozitou, bolesťou v žalúdku. Po aplikácii Biostimulu na podbruško, pravé zápästie (bod č. 11), pravé koleno zo strany (bod č. 16) a po troch mesiacoch používania každý deň 1-2x po 5 min. som už dva mesiace prežila svoje dni bez bolestí a liekov. Žiadny lekár mi nedokázal pomôcť.

Náš komentár
Počítajte s nami, za tých 15 rokov to bolo 540 dní strávených v „pekle“, 7 560 prehltnutých tabliet proti bolesti, mnoho opakovaných návštev lekára a výsledok? Bolesť, nervozita a strach z ďalšej menštruácie. Tam, kde nepomohla farmácia a klasická medicína mnoho rokov, tam česká biolampa Biostimul zjednala nápravu za pár mesiacov.

- Hana Řezáčová (Milovice)

icon

„Mykóza“

Vynikajúce výsledky. Biostimul som kúpila a ihneď začala s aplikáciou, pretože mám veľké zdravotné problémy. Po 8 dňoch zisťujem pri rannom meraní hladiny cukru v krvi, že hodnota cukru klesá. 24. 4. som mala 12,6, dnes, t.j. 3. 5. len 8,3 !! Rovnako zisťujem ústup bolesti v pravom kolene (reumatická artritída) a značný ústup gynekologických ťažkostí (mykóza), tak častých pri diabetes.

-

icon

„Bechterevova choroba a nielen ona“

Po častejších aplikáciách prístrojom Biostimul som zaznamenala výraznú zmenu k lepšiemu a zároveň aj zvýšeniu mojej telesnej kondície. Biostimul nie je žiadny komerčný zázrak, ktorý by vás zázračne vyliečil, ale môže výrazne zmierniť priebeh a bolesti s našou chorobou spojené. Tí, ktorí ma osobne poznajú, si nemohli nepovšimnúť, ako sa mi v poslednom čase veľmi zlepšila nielen fyzická kondícia, ale aj niečo navyše. Sprevádzajúce ťažkosti sa natoľko zmiernili, že som schopná sa lepšie pohybovať a výrazne ustúpili bolesti, hlavne ráno. Stuhnutosť, ktorá ma veľmi obmedzovala a ráno som sa pohybovala ako robot, ma opustila. Nezbavila som sa choroby, len s ňou bojujem a tak chcem svoje skúsenosti ponúknuť aj Vám. Biostimul nie je jednoúčelový prístroj, ktorý môžeme využívať len sami – má širšie použitie, nie je len na reumatické problémy. A ani nejde o prístroj, ktorý svojho času ponúkal Dr. Streda, či firma Zepter. Jednalo sa o premrštené ceny, nízky účinok a reklamný trik. Bisotimul je odskúšaný nielen klinicky, ale aj na mojej vlastnej rodine (obe dcéry majú Bechterevovu chorobu), mnou, v mojej praxi fyzioterapeutky.

- Drahomíra Vaculová (Praha 9)

icon

„Bechterevova choroba a cievna mozgová príhoda“

Biostimul nám veľmi pomáha. Manžel je Bechterevik a ja som po cievnej mozgovej príhode. Na Biostimul sme si zvykli a zistili sme, že skutočne pomáha. Je to výborný výrobok a všetkým rovnako chorým ho môžeme len a len odporučiť.

- Dagmar Sochorková (Jeseník)

icon

„Kĺby, chrbtica ...“

Biostimul nám veľmi pomohol pri bolestiach kĺbov, bedrovej chrbtice a kolien. Sme veľmi spokojní.

- Vladimíra Měšťanová (Šaratice)

icon

„Artróza kolien“

Mám 74 rokov a trpím artrózou kolien. Známa mi odporučila biolampu Biostimul, že má s ňou dobré skúsenosti pri liečbe rôznych chorôb. Tak som si prístroj kúpila aj a začala som úspešné liečenie. Som veľmi spokojná s jeho účinkami. Ďakujem.

- Bohumila Maláčová (Smiřice)

icon

„Úraz kolena“

Som po úraze kolena a biolampu Biostimul stále používam, pretože mi veľmi pomáha. Ďakujem.

- Helena Bjačková (Čeladná)

icon

„Neznesiteľná bolesť ramena“

V noci ma už dlhodobo budila neznesiteľná bolesť ramena. Lekár radil len masáž špeciálnou masťou, ale bolesť neustávala ani po mesiaci. Po mesiaci utrpenia som nasadil kúru svietenia na boľavé miesto ráno a večer biolampou Biostimul. Po týždni sa bolesti utíšili a nočné prebúdzanie bolestí ustalo!

- Jan Hellinger

icon

„Artróza v ramene“

S biolampou Biostimul mám výborné skúsenosti. Pomohla mi na artrózu v ramene a tiež vylepšila žily na nohách.

- Zdeňka Drncová (Třemošná)

icon

„Bolesti nohy“

Biostimul veľmi pomáha môjmu oteckovi. Kvôli bolesti nohy nemohol vôbec chodiť, dnes si už život bez neho nedokáže predstaviť, je pre neho veľmi dôležitý.

- Josef Štach (Pavlov)

icon

„Postranné kolenné väzy“

Syn hrá hokej a pri zápase si poranil postranné kolenné väzy. Dostal ortézu na 3 týždne a potom, že bude pokračovať rehabilitáciou. Po týždni šiel na kontrolu a doktor zložil s úžasom ortézu. Medzi tým si syn svietil 3x denne Biostimulom. Tým sa mu liečenie urýchlilo a mohol po 14 dňoch opäť hrať hokej.

Náš komentár
Pre športovcov je pri úraze dôležité, ako rýchlo je schopný sa vrátiť späť do tréningu a k aktívnej činnosti. Biolampa Biostimul je jedným z mála dosiahnuteľných prostriedkov, ktoré môžu výrazne prispieť k rýchlejšej rekonvalescencii vrcholových aj rekreačných športovcov. Doplnením terapie o aplikácii BioGelu môžete návrat na športoviská ešte urýchliť.

- Jiřina Haluzová (Prostějov)

icon

„Bolestivé stavy“

Bolesti v krku miznú rýchlejšie. Pri nádche to isté. Mám artrózu v kolene a ramene. Pokiaľ denne 10-15 min. ožarujem, bolesti sa zmiernia alebo zmiznú. Manžel má občas natiahnutý lakeť. Niekoľkokrát posvietil a lakeť prestal bolieť. Som spokojná, škoda len, že zaberá len malú plochu.

Náš komentár
Biostimul BS 303 je skutočne univerzálny a praktický pomocník. Aby ste ho mohli mať vždy pri sebe, musí byť relatívne menší. Nový a na našom trhu bezkonkurenčný Biostimul BS 501 umožňuje veľkoplošnú 3D terapiu. Viac o ňom sa dočítajte v sekcii Biolampy.

- Kamlerová (Šumperk)

icon

„Pomáha nielen mne, ale aj celej rodine.“

Biostimul užívám prakticky na všechny problémy, ať už povrchového či vnitřního rázu. Též ho využívám k utužování organismu - svícením na doporučené body. Pomohl mi a pomáhá od případů drobných škrábanců a zacelování jizev až k problémům, týkajícím se mé profese, to znamená drobných úponových bolestí, zánětů a svalových potíží. To nejskvělejší na tom ale je, že nepomáhá jenom mně, ale celé mojí rodině, proto jich už máme několik!

- Tomáš DVOŘÁK

icon

„Som po dvoch operáciách chrbtice“

Som po dvoch operáciách chrbtice a zostalo mi určité postihnutie. Po dlhšej dobe chôdze občas prichádzali silné bolesti. Po zakúpení biolampy Biostimul som začala okamžite na bolestivé miesta Biostimul prikladať. Musím Vám napísať, že som sa zlepšila, viac chodím a bolesti sú miernejšie a niekedy som úplne bez bolesti. Vďaka.

Náš komentár
Použitie biolampy Biostimul pri rekonvalescencii je veľmi účinný nástroj na potlačenie rôznych ťažkostí, ktoré môžu po operáciách pohybového aparátu u pacientov po dlhšiu dobu pretrvávať. Nadmerná konzumácia liekov proti bolesti dnes už nemusí byť jediným riešením.

- Vlasta Vydrová (Litoměřice)

icon

„Artróza kolien“

Skúsenosti s biolampou Biostimul? Len tie dobré – vrelo odporúčam! Pracujem s Biostimulom hlavne sama na sebe. Mala som problémy s artrózou kolien. Dnes môžem bez problémov skákať cez švihadlo, chodiť z kopca a kolená nebolia. Je to dobrá vec – pomáha uzdravovať!

- Maruše Smrčková (Náchod)

icon

„Vážny úraz prsta“

Syn si na prázdninovej brigáde urobil úraz na lise. Prst krvácal, bol opuchnutý, šklbalo v ňom a syn bol poblednutý. Po príchode autom domov a 10 minútach aplikácie biolampy Biostimul v pulznom režime, mal na tvári prirodzenú farbu a s úsmevom a údivom pohyboval prstom a povedal, že ho už nebolí. Obaja sme boli príjemne prekvapení a na druhý deň aj majstrová v práci.

- František Krčmář (Lanškroun)

icon

„Po 14 dňoch jazdím v aute, normálne chodím“

Pred 14 dňami som si zlomil nohu v oblasti prstov. Ihneď po páde som začal aplikovať Biostimul na nohu aj pomliaždenú ruku. Noha skoro vôbec neopuchla, čomu sa čudoval aj doktor na chirurgickej ambulancii. Modrina na ruke len málo zmodrala a prešla ihneď do žltej farby. Na nohu som dostal na 4 týždne sadru. Cez voľné miesto na prstoch som 3 až 5 krát denne svietil kontinuálnym svetlom biolampy Biostimul po dobu 15 minút. Po 5 dňoch som si uvoľnil sadru sám. Svietil som aj naďalej bez zmien. Siedmy deň od úrazu som šiel znova na chirurgiu a dostal som od lekára vynadané, že som si poškodil sadrový obväz. Divil sa ale stále tomu, že nemám nohu opuchnutú. Poslal ma znova na röntgen a neveril po ňom tomu, že sa kosť úspešne zrastá. Po 14 dňoch jazdím v aute, normálne chodím aj keď občas cítim v mieste úrazu menšiu bolesť a dokonca som si voľne dovolil zahrať aj svoj obľúbený tenis (so slabším súperom). Som opäť absolútne nadšený a ďakujem veľmi biolampe Biostimul.

Náš komentár
Dôvera pána Žídeka v schopnosti biolampy Biostimulu nás samozrejme teší, avšak zvolený postup, kedy si v rozpore s odporúčaním lekára odstránil sadrový obväz, nemožno rozhodne odporučiť. To však neplatí o aplikácii Biostimulu, ktorá v mieste poškodenia vyvolala zvýšený prietok krvi a ďalších telových tekutín (predovšetkým lymfy), čo malo za následok urýchlenie regenerácie, potlačenie opuchu v okolí zlomeniny a skrátenie hojivého procesu. Tento jav popisujú aj publikované odborné lekárske štúdie, ktoré zdokumentovali skrátenie doby liečby zlomenín o 30 až 50%.

- František Žídek (Podhradní Lhota)

icon

„Reumatické bolesti“

Reumatické bolesti kolena odzneli takmer úplne, zlepšenie zápalu dutín a trojklaného nervu. Biolampa Biostimul je mojím pomocníkom pri odstraňovaní aj ďalších chorôb a bolestí, bez pomoci tabliet a analgetík.

- Hilda Selivanová (Poruba)

icon

„Uvoľnenie bolestí v kĺboch“

Aplikácia 5 minút každé ráno na stred hrudníka, 10 min. na kĺby - po 5tich dňoch uvoľnenie bolestí. Po 15-tich rokoch problémov so zápchou, pravidelná stolica.

- Eva Vágnerová (Letohrad)

icon

„Tenisový lakeť“

Biolampou Biostimul som liečila tenisový lakeť pravej ruky. Liečba Biostimulom: 30.1.-8.2.2007 striedavo 5 minút pulzný + 5 minút kontinuálne priamo na postihnuté miesto, 10 aplikácií + BioGel. Vretená a lakťová kosť, krčná chrbtica - 10 aplikácií po desiatich minútach na dané miesto.
Vyjadrenie liečeného (Jiří Bzenecký): Liečba mi pomohla, znášal som ju bez problémov.
20 rokov ma trápila bolesť chrbta, chrbát 4 mm vychýlená platnička, jedol som veľa liekov na bolesti aj liečbu.
V 11/2006 - problém tenisový lakeť
11/2006 - vybral liečbu galadrink fast
12/2006 - -//- forte
1/2007 - pracoval s bandážou na lakti
Od 30/1 - 07 - 8/2-07 som mu uskutočnila liečbu Biostimulom + pulznú magnetoterapiu. Po 6 aplikáciách bez bolesti - lakeť stále bandážuje.
Mne aj vnukovi Biostimul veľmi pomohol pri uvoľnení ťažkých hlienov pri ochorení čiernym kašľom v čase 6/1 - 30/1 -07. Mám 60 rokov a vnuk má 15 rokov.
Ďakujeme za vynikajúcu liečebnú biolampu. Bzenecká

- Ludmila Bzenecká (Uherčice)

icon

„Bolesť šľachy v podkolennej jamke“

Bolesť šľachy v podkolennej jamke – zrejme začínajúci zápal (už kedysi som ho prekonal). Po 3 dňoch nie celkom pravidelného svietenia biolampou Biostimul takmer úplne odznel. Aplikáciu som dopĺňal použitím BioGelu.

- Lumír Hladík (Praha 8)

icon

„Neznesiteľná bolesť chrbtice“

Po prejdení asi 100 km na motorke som mal veľkú bolesť chrbtice v miestach, kde chrbát začína strácať svoje slušné meno. Po hodinovom večernom nasvietení biolampou som na druhý deň v práci nevedel o tom, že som nejaké problémy. Mohol som v pohode zdvíhať aj 50 kg ťažké veci.

- Jan Janošík (Zábřeh na Moravě)

icon

„Liečba bolesti chrbtice“

Biolampu Biostimul používam najmä pri bolestiach bedrovej a krčnej chrbtice, na kolenné kĺby, pri prechladnutí. Najviac však ako prevenciu cez akupunktúrne body. Biostimul je mojím (naším) domácim lekárom.

- Ing. Bedřich Štěpánek (Němčice)

icon

„Bolesti chrbta“

Niekoľko rokov sa mi vracala bolesť chrbta. Používaním biolampy Biostimul bolesť zmizla a preventívnym použivaním biolampy jej teraz predchádzam. Podarilo sa mi tiež skoncovať s oparmi a bradavicami. 

- Jana Kernová (Rudoltice)

icon

„Zamrznuté rameno - liečba“

Syndróm "zmrznutého ramena": po 15 aplikáciách stav výrazne zlepšený rozsah pohybu. Oceňoval bezbolestnosť terapie, nenáročnosť, rýchlosť a dostupnosť. Po stránke pracovnej bol schopný o pol roka skôr sa zapojiť do pracovného procesu.

- Pacient 40 let (Praha)

icon

„Bolesť bedrových kĺbov“

Stále bolesti bedier (SI syndróm) - aplikácia 10 x biolampa Biostimul, došlo k zlepšeniu, bolesti zmiernené, aj keď nevymizli úplne. Pacientke sa značne sa uľavilo.

- Pacientka 82 let (Praha)

icon

„Zlomený členok - liečba“

Po úraze - zlomenina členka - po 10 aplikáciách zlepšená hybnosť, ústup opuchu, úbytok hematómu, potom po zložení skrutiek doliečovanie jaziev. Celkové zlepšenie aj po psychickej stránke. Výrazný postup v liečbe.

- Pacientka 30 rokov (Praha 9)

icon

„Bolesti, artróza - liečba“

Biolampu Biostimul využívame na liečbu artrózy - odstránenie opuchov a bolestí, odstránenie bolesti zubov, na rýchle hojenie rán, navodenie kvalitného spánku.
Odporúčam do všetkých domácností. Ďakujem

- Blanka Mikolajová (Ústí nad Labem)

icon

„Veľké bolesti v lakťovom kĺbe - liečba“

Veľké bolesti v lakťovom kĺbe pravej ruky (od riadenia vozidla a klimatizácie), tieto bolesti som tlmil rôznymi balzamami a krémami proti bolesti (miralgin). Pomohlo len na pár dní. Vyskúšal som biolampu Biostimul zapožičanú od môjho kamaráta. Po týždennej aplikácii 2x denne po 5 minútach (ráno a večer) bolesť vymizla. Po 2 mesiacoch sa ešte nevrátila. Je to super.

- Ing. Jiří Richter (Ostrava - Zábřeh)

icon

„Obrna lícneho nervu – liečba“

Obrna lícneho nervu – znamenalo 3 týždne v nemocnici a 2 mesiace v neschopnosti. Pomocou biolampy Biostimul sa podarilo obrnu počas 2 mesiacov vyliečiť! V nemocnici iba masírovali, vyliečilo ma až svetlo biolampy Biostimul. Ďalej, s úspechom používame na bolesti chrbtice - krčné aj bedrové, bolesti spôsobené žalúdočnými vredmi ustupujú.

- Jindťich Krčmát (Klokočná)

icon

„Liečba natrhnutého svalu“

Pri futbalovom zápase sa mi natrhol pravý lýtkový sval. Podľa lekára záležitosť zhruba 21 dní liečenie pokojom. Pravidelná aplikácia biolampy Biostimul a zábaly rašelinou. Po týždennej kontrole bol doktor šokovaný stavom vyliečenia. Neuveriteľné.

- Petr Beneda (Rokycany)

icon

„Bolesti kĺbov a jarná únava“

Jar je zákerná únavou po zimných mesiacoch. Prejavila sa únava svalov a veľké bolesti kĺbov. Začal som aplikovať 1x týždenne kúpeľ v rašeline a ráno a večer svietenie boľavých kĺbov biolampou Biostimul. Po štrnástich dňoch bolesť ustúpila. Po mesiaci sa hybnosť kĺbov obnovila a bolesti vystriedal príjemný pocit z bezbolestného pohybu.

- Jan Hellinger

icon

„Porezanie“

Pri umývaní riadu ma praskol pohár v ruke a hlboko ma rozrezal prst na ruke. Druhý deň ráno, keď som zložil obväz, tak rana opäť začala krvácať. Aplikoval som na ranu modré svetlo Biostimulu z Color Therapy a krv prestala tiecť a rana sa stiahla a potom som použil náplasť.

- Petr Beneda (Rokycany)

icon

„Liečba bolesti“

Kedykoľvek sa buchnem, tak si miesto hneď posvietim biolampou. Prestane to bolieť a hlavne sa nespravia modriny.

- Olga Krupičková (Ústí nad Labem)

icon

„Bolesť kĺbov“

Mám problémy s ramenom a kolenom. Zlá hybnosť ramena a bolesť kolena. Po troch týždňoch som bez bolesti. S biolampou Biostimul som spokojný.

- S. Rabiňák

icon

„Liečba aztrózy“

Biostimul používam na zmiernenie bolesti. Trpím artrózou III. stupňa oboch bedrových kĺbov, L5, S1. Po opakovanom použití dochádza k veľkému zmierneniu bolestí a väčšej pohyblivosti. Biolampu Biostimul ďalej používam na liečenie plesní na nohách, oparov na perách, bolesti ľavého kolena, upokojenie žalúdočných neuróz atď.

- Miroslava Malíková (Pomezí)

icon

„Bolesť chrbtice“

Počas používania biolampy počas 3 mesiacov mi všetky bolesti v krčnej a bedrovej chrbtici ustúpili. Som veľmi rada, že môžem všetko robiť ako predtým.

- Marie Knotková (Olešnice)

icon

„Bolesť kĺbov a chrbtice - liečba“

Skúsenosti s biolampou Biostimul máme veľmi dobré. Krčná chrbtica - po aplikácii (20-krát) zmiernenie až k úplnému odzneniu. Členky po úraze, svrbenie - úplne odišlo. Manželka opar - vyliečený. Otvorená rana po úraze - uzavreté.
Artróza kolenných kĺbov - nevyliečená, ale zmierňuje bolesti na prijateľnú mieru. Manželka chrbtica po úraze - zmierňuje bolesť. Vrelo odporúčam všetkým. Po polročnom užívaní sme spokojní.

- Marie a Cyril Trávníčkovi (Boršice)

icon

„Liečba bolesti kĺbov“

Po používaní biolampy Biostimul na boľavé koleno, kde mi hrozila operácia, koleno prestalo bolieť a operáciu som odmietol. Biolampa mi pomohla aj na krčnú chrbticu a môžem hýbať hlavou. Manželka ju tiež používa a verí, že jej pomôže na nemilé problémy. Vďaka veľmi.

- Zdeněk Cafourek (Česká ves)

icon

„Bolesť a zápal žíl“

Biolampu Biostimul pomáha mne, manželovi, hlavne proti bolesti. Mne obzvlášť pomáha pri zápaloch žíl, používam aj biogél, ktorý má vynikajúci chladivý účinok.

- Serafina Glausová (Viničné)

icon

„Liečba kŕčových žíl“

Biolampu som aplikovala na kŕčové žily na oboch nohách, kolená a pravé rameno. Bolesti ustúpili a lepšie sa mi chodí. Myslím, že mi to pomohlo.

- Eva Krbková (Opatovice)

icon

„Liečba bolesti krížov“

S biolampou Biostimul spm veľmi spokojný. Mal som bolesti v krížoch a v bedrovom kĺbe a teraz mi to pomohlo natoľko, že cítim len slabú bolesť. O 90% je to lepšie. Ďakujem vám veľmi pekne za Biostimul. Váš spokojný zákazník.

- Jiří Hudák (Syrovice)

icon

„Liečba výronu a biolesti“

Dvojmesačná bolesť zápästia. Rôzne gély bez efektu. Po nasvietení biolampou po dvoch dňoch bez bolesti. Výron členku - po 3 dňoch svietenia bez bolesti. Opuch nezmodral a vytratil sa bez bolestí. Tento fakt presvedčil úplne neveriaceho manžela a naďalej používa biolampu Biostimul, už ale s dôverou.

- Zdeňka Šlachtová (Havířov - město)

icon

„Karpálny tunel - liečba“

Brnenie končekov prstov začalo pri pletení. Potom to zašlo až tak ďaleko, že som neudržala igelitovú tašku a v noci som nespávala. Už som bola zúfalá. Pri vyšetrení u lekára som sa dozvedela, že mám „karpálny tunel“, ktorého sa môžem zbaviť menšou operáciou. Tu som ale nechcela a tak mi lekár odporučil, aby som skúsila ožarovanie biolampou v ambulancii. Zlepšilo sa to a tak som si kúpila Biostimul. Zistila som, že je to lepšia ako obyčajná halogénová biolampa. Počas mesiaca som si 3 krát denne svietila na postihnuté miesto a div sa svete, ono to pomohlo a tak po dlhej dobe už môžem pokojne spať.

- Markéta Kadeřábková (Rakovník)

icon

„Zlomená kostrč“

Biolampa Biostimul mi značne pomohla od bolesti pri zlomenine kostrče po páde zo stromu.  Od najväčšej bolesti mi pomohla biolampa Biostimul v pulznom režime na sedaciu časť + gél a v kontinuálnom režime zozadu nad ľavým členkom a pod pravým kolenom. Z nutných dôvodov som potreboval druhý deň odísť na vzdialenosť cez 200 km a po opakovanom svietení vďaka batériovému napájaniu som to hoci s veľkým premáhaním absolvoval. Že kostrč bola zlomená som sa dozvedel po 14 dňoch na röntgene. Jedinými analgetikami po celú bol Biostimul.

- F. Krčmář (Lanškroun)

icon

„Veľmi dobré výsledky na mojich ubolených kolenách“

Biolampu Biostimul som vyskúšala na mojich ubolených kolenách u kamarátky a ja som si ten prístroj hneď kúpila. Výsledky boli veľmi dobré, hneď po 5 aplikáciách som mohla už lepšie chodiť a aj lepšie hýbať rukami. Mám 84 rokov a snažím sa, aby som trošku lepšie chodila. Čo by človek neurobil pre svoje zdravie. Ďakujem veľmi pekne firme, ktorá tento zázrak vyrába.

Náš komentár
Výsledky modernej liečby prostredníctvom progresívnej fototerapie FOTONYX nie sú prekvapením ich pre laických užívateľov, ale dokonca aj pre rad odborníkov z radov praktických lekárov. Našťastie už dnes nie je táto metóda žiadnou popoluškou a s prezentáciou úspechov tejto terapie sa dnes stretnete prakticky v každom čísle lepších odborných lekárskych časopisov.

- Bedřiška Potáčková (Kochířov)

icon

„Stuhnutá šija“

Manžel mal dlhší čas po úraze hlavy stuhnutú šiju. Nemohol bez problémov otáčať hlavou. Svietením biolampou Biostimul ráno a večer + aplikácia BioGelu problém vymizol a nevrátil sa – to len asi po týždennom svietení 2x denne.

Náš komentár
Nie vždy sa výsledky pri zanedbaných poúrazových stavoch dostavujú tak rýchlo. Čím neskôr Biostimul do rekonvalescencie zapojíte, tým dlhšie ho potom obvykle musíte aplikovať.

- Marie Škrobáková (Mutěnice)

icon

„Problémy s rukou - mravčenie v ruke“

Mamičke brnela ruka - prsty, v noci si ich prestala cítiť. Biolampu aplikovala 2x denne 5 min. stálym svetlom, po štyroch dňoch pulznom a po cca desiatich dňoch tieto problémy ustúpili.

Náš komentár
Nepremýšľajte zdĺhavo o tom, či sa dá na vzniknutý zdravotný problém Biostimul použiť – pýtajte sa len, ako ho správne aplikovať. Jedine vďaka včasnému dotazu na našu odbornú informačnú linku je pes pani Hanzlíčkovej znovu schopný behať a nám nezostáva, než im obom pogratulovať. Popísaná skúsenosť je ďalším z celého radu dôkazov o vysokej účinnosti univerzálnej svetelnej terapie na živé organizmy, a to bez rozdielu druhu, veku či pohlavia.

- Jana Hanzlíčková (Výprachtice)

icon

„Vyvrtnutý členok a narazené koleno“

Brat hrá miestnu volejbalovú ligu. Mal vyvrtnutý členok a narazené koleno. Sedel, učil sa a svietil, svietil a svietil. Ďalší týždeň pri zápase mal zase bolesť v členku a po nasvietení mohol opäť druhý deň hrať. VĎAKA BIOSTIMULU!

Náš komentár
Použitie Biostimulu v oblasti športu patrí k najčastejšie uvádzaným a dokumentovaným skúsenostiam. Aktívni športovci oceňujú ako jeho mobilitu, ktorá umožňuje aplikovať Biostimul priamo na mieste, bezodkladne po vzniku poranenia, tak aj možnosť následnej liečby v pokoji domova, bez nutnosti dochádzať k športovému či praktickému lekárovi.

- Lucie Miskaříková (Kelč)

icon

„Zápal kĺbového puzdra a bolesť v kolene“

Na odporúčanie reprezentačného lekára bolo aplikovaná biolampa Biostimul v pulznom režime, počas prvej minúty sa pocitovo bolesť mierne zdvihla, ale v priebehu ďalšej terapie veľmi rýchlo odznela a koleno bolo bez bolestí. To mi pomohlo zvládnuť predolympijskú prípravu a celý olympijský jachtársky závod bez bolestí a určite to prispelo k mojej pohode a zisku striebornej medaily. Ďakujem za skvelý český výrobok!

Náš komentár
Systémy svetelnej terapie Biostimul dnes nájdete ako nezastupiteľného pomocníka pri terapii celého radu športových úrazov vo výbave mnohých desiatok popredných českých reprezentantov.

- Lenka ŠMÍDOVÁ (jachtařka, reprezentantka ČR)

icon

„Natiahnutý sval na nohe“

Pri futbalovom zápase som si natiahol sval na ľavej nohe. Bežná liečba podľa predchádzajúcich skúseností trvala zhruba 1 mesiac. Pri pravidelnej aplikácii biolampy Biostimul 2x denne sa liečba skrátila o tri týždne, kedy som mohol vyskúšať zaťaženie svalu na tenise. Odporúčam.

Náš komentár
Vďaka obdobným výborným skúsenostiam s urýchlením doby liečby, ktorá sa v priemere skráti o 1/3 až 1/2 bežnej doby, je biolampa Biostimul u športovcov veľmi obľúbená a stáva sa postupne neoddeliteľnou súčasťou ich základnej výbavy. Tomu výrazne napomáha aj možnosť využitia verzie biolampy Biostimul BS 303 (accu) + s integrovanými nabíjacími akumulátormi so zvýšenou aplikačnou účinnosťou.

- Petr Beneda (Rokycany)

icon

„Syndróm karpálneho tunelu - vypadávali mi veci z ruky“

Tri roky som nemohla štrikovať a vypadávali mi veci z ruky. Po svietení biolampou Biostimul asi po 14 dňoch mám ruku v poriadku a bola som šťastná z prvého upleteného svetra.

Náš komentár
S najväčšou pravdepodobnosťou boli popísané ťažkosti zapríčinené tzv. syndrómom karpálnych tunelov. U obdobných prípadov je efekt terapie biolampou Biostimul spravidla veľmi vysoký a pri pravidelnom používaní aj trvalý. Po aplikácii Biostimulu odporúčame do pokožky okolo citlivého miesta vždy ľahko vmasírovať dostatočné množstvo osvedčeného širokospektrálne pôsobiaceho doplnku BioGel.

- Marta Pustková (Havířov - město)

icon

„Bolesť chrbta. Vystreľovanie bolesti do dolných končatín.“

Niekoľko rokov som trpela bolesťami chrbta. Bolesť vystreľovala aj do dolných končatín. Od februára nasvecujem biolampou akupunktúrne body a problémy ustali. Ďakujem mamičke, že biolampu Biostimul kúpila a nedala na môj nedôverčivý až skeptický prístup. Teraz biolampu používame celá rodina a sme spokojní.

Náš komentár
Nádherná demonštrácia ako cieleného použitia biolampy BioStimul (odstránenie bolesti pomocou pôsobenia na akupunktúrne oblasti), tak aj prekonanie počiatočnej skepsy (vlastnej pozitívnej skúsenosti) a v neposlednom rade aj následného rozšírenia využívania tohto druhu terapie pre celú rodinu. Ten, kto už biolampu BioStimul vlastní, vie o čom je reč, tí ostatní sa aspoň majú na čo tešiť!

- Olga Pavliňáková (Koryčany)

icon

„Opuch privretého prsta“

Po privretí prsta (prostredník pravej ruky) do dverí, následnom opuchnutí a s istotou, že prídem o necht, ma po desiatich minútach svietenia biolampou Biostimul prešla bolesť a zmizol opuch. Po ďalších 4 aplikáciách (počas 2 dní) som zachránil necht. A že som mal prst medzi dverami mi verí len kolega, ktorý bol svedkom.

Náš komentár
Čo k tomu dodať… Kto neverí, nech tam beží – alebo nech si sám privrie prst do dverí a zachová sa podľa vyššie uvedenej skúsenosti. Pokiaľ snáď máte pocit, že sa jedná o niečo mimoriadne, potom vedzte, že to tak rozhodne nie je – je to len jedna z celého radu obdobných skúseností, ktoré s biolampou BioStimul každodenne zažívajú jej spokojní majitelia.

- Josef Hanák (Opava)

icon

„Neliečiteľná artróza“

Niekoľko rokov mám problémy s kolenom. Podľa lekárov je to neliečiteľná artróza. Vzhľadom na to, že som vášnivý hráč tenisu, je to pre mňa nepríjemná vec. Po 30 dennej aplikácii biolampy Biostimul (3x denne na 4 miesta pri kolenách) sa už prejavovali výsledky. Po 3 mesiacoch opäť hrám tenis!

Náš komentár
Tento prípad znovu dokazuje, že pokiaľ sa človek naozaj nevzdá a verí, tak sa vo väčšine prípadov nájde prostriedok, ktorý jeho problém pomôže účinne riešiť. Je len logické, že v tomto konkrétnom prípade to bol BioStimul – vďaka výraznému hĺbkovému účinku jeho červeného polarizovaného svetla. V prípade artróz je potrebné počítať s dlhodobejšou terapiou svetlom biolampy BioStimul, ktorú je vhodné doplniť v rámci komplexnej terapie o aplikácii prípravkov BioGel.

- JUDr. Zbyněk Bernard (Praha 8)

icon

„Škaredá tržná rana - po šesťnástich dňoch bez chrást“

Pri páde zo schodov sa mi urobila škaredá tržná rana - 2 stehy a krvná podliatina veľkosti 20x8x1 cm. Po štyroch dňoch svietenia biolampou Biostimul bola modrina žltá, po 16 dňoch bez chrasty. Prvá skúsenosť super.

Náš komentár
Biostimulačný efekt zvýšeného prísunu svetelnej energie výrazne podporuje a urýchľuje obnovu bunkového tkaniva a tým okrem iného aj hojenie rán. U šitých tržných rán zahájte intenzívnu terapiu svetlom BioStimulu radšej až po vytiahnutí stehov! Vďaka rýchlemu hojeniu rany je tu totiž reálne nebezpečenstvo, že vám stehy „zarastú” a budú sa ťažšie „vyťahovať”.

- Milan Karaman (Ústí nad Labem)

icon

„Bolesť v ľavom členku“

Pri bolestiach v ľavom členku som svietil biolampou Biostimul 2x denne na vnútornú stranu 5 min., na vonkajšiu 10 min. V priebehu prvých 10 dní sa stav nemenil. Po 10 dňoch bolesť razom ustala. Ešte som svietil ďalších 12 dní. Súčasný stav je vynikajúci, bez problémov.

Náš komentár
Pán Rejman postupoval veľmi múdro, pretože aj keď problémy ustali, neprestal v aplikácii a dokončil celú liečebnú procedúru. V prípade problémov s pohybovým aparátom, predovšetkým u tých dlhšie trvajúcich, je veľmi dôležité dodržať aspoň minimálny odporúčaný počet aplikácií, pretože očakávaná odozva sa často dostavuje až po niekoľkých opakovaniach. Pri obdobných problémoch vrelo odporúčame po použití biolampy BioStimul ľahko votrieť do postihnutého miesta dostatočné množstvo BioGelu. Ten sa rýchlo vstrebe a dopomôže k rýchlejšiemu odzneniu ťažkostí.

- Miloslav Rejman (Hradec Králové)

icon

„Silné bolesti a opuch nohy - všetko zmizlo“

Po zlom šliapnutí som mala silný opuch nohy a bolesti . Začala som tri krát denne svietiť 10 minút pulzným režimom. Na bolestivé miesto som použila BioGel a za dva dni všetko zmizlo. Pokúšala sa ma zlomiť chrípka, stačilo 4-krát posvietiť a chrípka zmizla.
Manžel spadol na poľadovici a pomliaždil si ľavé rameno tak, že nemohol hýbať rukou. Mal tam hrču a šialené bolesti. Po prvej desať minútovej aplikácii v pulznom režime a použití BioGelu sa bolesti utlmili a po 3 dňoch všetko vymizlo. Biolampou svietil 3krát denne.
Mne po ostrom jedle opuchol jazyk, samé pupienky, svietila som na vyplazený jazyk 10 minút a do rána všetko zmizlo.

Náš komentár
„Trikrát denne posvieť lampou, budeš zdravý ako rys“ – ak vám táto riekanka niečo pripomína, potom vedzte, že vyššie uvedené skúsenosti nie sú rozprávkou, ale skutočnými príbehmi našich spokojných zákazníkov, ktorých sa denne len v našej republike odohrávajú stovky. Včasnou aplikáciou biolampy, ako dokazujú skúsenosti pani Krupičkovej, môžete rozprávky vymeniť za svoje vlastné skutočné príbehy o zdraví a spokojnosti.

- Olga Krupičková (Roudnice n.L.)

icon

„Bolestivý opuch“

Náš známy spadol z rebríka pri plachtovaní kamiónu. Kríval a mal silný opuch. Po polhodine pulzného svietenia zmizol opuch aj bolesť. Navyše použil BioFluid pred aplikáciou a BioGel po aplikácii biolampy.

Náš komentár
Biolampa do každého kamiónu - tak nejako by mohol znieť reklamný slogan spojený s touto skúsenosťou. Vďaka praktickému napájaniu prostredníctvom autoadaptéra alebo batériového zdroja bol problém spojený s akútnym pracovným úrazom vyriešený skôr, ako vôbec vznikol. Primerané predĺženie aplikačnej doby a následné upokojenie postihnutej oblasti pomôže výrazne skrátiť dobu utrpenia.

- Václav Nedělka (V. Losenice)

icon

„Rana na päte“

Aplikoval som biolampu Biostimul na ranu na päte a manželka na rameno. Výsledky veľmi dobré. Fakt!

Náš komentár
Otvorená päta patrí k pomerne bolestivým a zle sa hojacim ťažkostiam. Z krátkodobého hľadiska prispela biolampa predovšetkým k potlačeniu bolesti či k zníženiu rizika zapálenia otvorenej rany, z dlhodobého potom predovšetkým k urýchleniu zahojenia poškodeného tkaniva.

- Josef Drtina (Varnsdorf)

icon

„Natiahnutý ramenný sval“

Natiahnutý ramenný sval. Veľmi bolestivé. Večer po nasvietení sa mi bolesť zvýšila. Išiel som spať a ráno som bol prekvapený - žiadna bolesť, normálna pohyblivosť. To všetko vďaka biolampe Biostimul! Ešte dodatok – večer som neudržal pohár v ruke.

Náš komentár
Prechodné zvýšenie bolestivosti nie je pri liečbe postihnutia pohybového aparátu nič neobvyklé. V podstate sa jedná o odozvu liečebného procesu v poškodenom tkanive. Pokiaľ by však zvýšená bolestivosť po aplikácii pretrvávala po dlhšiu dobu, odporúčame používanie svetelnej terapie na pár dní prerušiť.

- Karel Koubek (Brno)

icon

„Platničky a krčná chrbtica - 8 mesiacov v starostlivosti lekárov“

Bol som osem mesiacov v starostlivosti lekárov kvôli platničkám a krčnej chrbtici a výsledok takmer žiadny. Už po troch dňoch aplikácie trikrát denne biolampa Biostimul po 10 minútach som cítil značnú úľavu od bolesti a po 6 týždňoch aplikácie polarizovaného svetla z biolampy Biostimul sa cítim skvele!

Náš komentár
Skutočnosť, že lekárska veda dokáže pomenovať váš zdravotný problém, nemusí nutne znamenať, že vám dokáže pomôcť. Pokiaľ ale dodáte vlastnému organizmu dostatok prirodzenej energie, dokáže si obvykle s väčšinou ťažkostí poradiť sám. Nezabudnite však, že pri bolestivých stavoch pohybového aparátu je nevyhnutné vždy dodržať predpísaný minimálny počet aplikácií, a to aj vtedy, ak odznie bolesť skôr.

- Pavel Starý (Příbram)

icon

„Bolesť krčnej chrbtice - dva krát posvietim a bolesť zmizne“

Po futbale mám väčšinou bolesti krčnej chrbtice a s tým spojené bolesti hlavy. Väčšinou som skončil na tabletkách. Vždy si dva krát posvietim na krčnú chrbticu a bolesť zmizne.

Náš komentár
Účinná aplikácia biolampy BioStimul po športovom výkone – a nemusí to byť vždy len v prípadoch konkrétnych bolestí či iných ťažkostí – patrí k veľmi vďačným a často vyhľadávaným spôsobom riešenia problémov spôsobených nadmernou záťažou organizmu.

- Ryszard Kiedroň (Třinec)

icon

„Rany po páde na chodník“

Po páde na chodník som ihneď začala aplikovať biolampu Biostimul. Rany sa okamžite zatiahli a bolesť mierne ustúpila.

Náš komentár
Pokiaľ je biolampa BioStimul po ruke, potom nezostáva než odporučiť, ako pri mnohých podobných skúsenostiach, svietiť čo najskôr. Pri akútnych bolestivých stavoch môžeme vykonávať niekoľko aplikácií po sebe, kým bolesť neustúpi.

- Dagmar Bernardová (Praha 8)

icon

„Problémy s bolesťami chrbta“

Super skúsenosti. Otec skeptik, ktorý má roky problémy s bolesťami chrbta. Po dennej aplikácii lampy sa bolesti zmiernili, svieti si večer 10 minút pred zaspaním na bolestivé miesta – dnes bez biolampy nezaspí.

Náš komentár
Nedôvera a skepsa je u dlhodobo trýznených ľudí pochopiteľná. Pokiaľ im navyše klasická medicína nedokázala ponúknuť po mnoho rokov prijateľné riešenie, nemožno sa ani čudovať ich neochote skúšať nové metódy liečby. A už vôbec nie vtedy, pokiaľ ide o tak nenáročnú a telu prirodzenú terapiu, akou je liečba svetlom. Otec pána Vrňáka mal šťastie, že jeho syn to predčasne nevzdal a z výsledku dnes určite majú radosť obidvaja.

- Vladimír Vrňák (Varnsdorf)

icon

„Ťažká migréna“

Vďaka BioStimulu zmizla ťažká migréna, ktorú som mávala tak 1x za 1/4 roka – to je super!

Náš komentár
V prípade migrény sa najviac osvedčila aplikácia BioStimulu na spánky, stred čela, temeno hlavy a krčnú chrbticu. Dôležité je začať čo najskôr, najlepšie hneď pri prvých príznakoch, a čo je hlavné – vytrvať!

- Jolana Králová (Olomouc)

icon

„Vracia sa mi späť pohyblivosť prstov a celého chodidla“

Chodidlo, prsty, priehlavok s opuchom. Po použití BioStimulu - aplikácia 3 x denne 5 min. – po troch dňoch opuch opadol, bolesť odišla a vracia sa späť pohyblivosť prstov a celého chodidla.

Náš komentár
Priamo učebnicová ukážka komplexného terapeutického pôsobenia polarizovaného svetla produkovaného biolampou BioStimul, a to ako pri odstránení bolesti (analgetický efekt), tak pri následnom vstrebaní opuchu (protizápalový efekt) a regenerácii tkanivových buniek alebo väziva (biostimulačný efekt).

- Josef Nedvěd (Jedomělice)

icon

„Zablokovaná chrbtica“

Pri zdvíhaní ťažkého bremena u mňa došlo k zablokovaniu chrbtice. Po hodinovom krúživom svietení biolampou a následnej aplikácii gélu bolesť postupne ustúpila. Asi za 2 hodiny po tejto príhode som bez väčších bolestí absolvovala 4 km chôdze. Biolampau Biostimul používa celá rodina na všetky zdravotné neduhy, ale hlavne preventívne na posilnenie imunity a odbúranie stresu.

Náš komentár
Čím častejšie budete mať poruke biolampu BioStimul, tým menej bude vaša rodina nútená navštevovať lekárske ambulancie. Pri využití biolampy na preventívne pôsobenie na podporu imunity odporúčame stimuláciu v oblasti podbruška a stredu hrudníka. Obe miesta patria medzi energetické centrá nášho tela a napomáhajú k harmonizácii jeho činnosti. A nezabudnite, že pri aplikácii na uvedené centrá je na dosiahnutie požadovaného efektu úplne dostačujúce použitie kontinuálneho režimu pri dodržaní základnej aplikačnej doby 5 minút.

- Zdeňka Čekanová (Hodonín)

icon

„Chronická bolesť krčnej chrbtice“

Chronická bolesť krčnej chrbtice. Po nasvietení biolampou Biostimul 10min. a použitie gélu sa druhý deň cítim po tejto aplikácii ako po mesačnej rehabilitácii.

Náš komentár
Použitie doplnkových prípravkov BioGel a BioFluid, dodávaných spoločne s biolampou, výrazne podporuje a urýchľuje terapeutické účinky biolampy BioStimul. Odporučiť sa však dá aj ich individuálne použitie, a to ako v období medzi jednotlivými aplikáciami biolampy ale aj samostatne. V prípadoch, ako je tento, aplikujte BioGel na postihnuté miesto niekoľkokrát za deň, najneskôr však hodinu pred vlastnou aplikáciou biolampy. Jedine tak zaistíte vstrebanie dostatočného množstva účinných látok obsiahnutých v géle. Pred použitím biolampy BioStimul taktiež nezabudnite dôkladne umyť a vysušiť pokožku v mieste aplikácie – predídete tým prípadným nepríjemným reakciám pokožky.

- Ivo Kowalski

icon

„Bolesť zubov ...“

Manžel mal pocit, že ho bolia zuby, ktoré má už niekoľko rokov vytrhnuté. Odkedy máme „naše svetielko“, kedykoľvek ho ten pocit prepadne, len ho zapne, priloží na tvár a má po bolesti.

Náš komentár
Za pocitom bolesti stoja nervové zakončenia, ktoré aj po vytrhnutí zuba v danej oblasti zostávajú. Vplyvom správne aplikovaného polarizovaného svetla dôjde k zvýšenému vylučovaniu látok potláčajúcich vnímanie bolesti v ošetrovanej oblasti a zároveň k potlačeniu prenosu informácie o bolesti prostredníctvom nervových dráh do mozgu. To všetko prirodzenou cestou a bez nutnosti konzumovať analgetiká s ich nepríjemnými vedľajšími účinkami.

- Marie Hudečková (Želeč)

icon

„Liečba bolesti zubov...“

Biostimulom sme liečil bolesť zubov, vačok. Účinok bol výborný, bolesť odznela. Sledujem výborné výsledky a úľavu pri bolestiach kĺbov. Tiež pri angíne mi Biostimul pomohol.

- Eduard Koudelka (Č.Budějovice)

icon

„Čeľusť...“

Skúsila som svietenie na môj čeľustný kĺb, ktorý mi pri jedle hrozne „práskal“. Po 14tich dňoch pulzného svietenia sa zase môžem najesť, bez obáv, že niekto počuje ako mi práska čeľusť. Teraz už viem, že biolampa fakt pomáha.

- Helena Vebrová (Praha 5)

icon

„Upchaté dutiny“

Mal som 15 rokov upchaté dutiny, nemohol som dýchať nosom. Po štyroch dňoch aplikácie biolampy 3x denne 10 minút sa mi spustila nádcha a začal som dýchať nosom. Perfektné!

- Rudolf Burian (Sadská)

icon

„Nachladnutie“

Svietením na akupunktúrne body u detí riešime problémy s prechladnutím, bolesťou v krku a kašlom. Problém vyriešený. Pooperačné jazvy - urýchlenie hojenia, jazva je mäkká. Biolampa Biostimul pomáha aj v ďalších prípadoch: popáleniny, opary, tlak v ušiach. Som spokojná, nečakaná úľava. Ďakujem.

- Anna Maňáková (Velká nad Veličkou)

icon

„Bolesť zubov ...“

Okrem bežných problémov využívam biolampu Biostimul pri bolestiach zubov s naozaj dobrými skúsenosťami.

Náš komentár
Pre svoju vysokú efektívnosť proti bolesti je Biostimul "zdravou" alternatívou analgetík, bez rizika vedľajších účinkov, predávkovania alebo vzniku závislosti.

- Miroslava Knapovská (Městská Habrová)

icon

„Nemávam opary, ale stalo sa...“

Nemávam opary, ale stalo sa... Hneď pri prvom príznaku som začala svietiť na opar biolampu. Bolesť, ktorá opar sprevádza okamžite ustúpila. Pľuzgierik, ktorý naskočil, som denne svietila 10 min., do 3 dní som mala opar vysušený a začal miznúť.

Náš komentár
Pri opare je veľmi dôležité začať terapiu hneď na samom začiatku ochorenia, aby sa čo možno najviac potlačilo jeho úplné rozvinutie. Pokiaľ mávate opary, potom je možné len odporučiť preventívne použitie Biolampy Biostimul pri riziku výskytu provokujúceho činiteľa (stres, horúčka, slnenie, menštruácia a i.).

- Hana Janoutová (Jílové)

icon

„Afty v ústach - liečba“

Afty - nasvietené Biostimulom 2 krát po 5 minútach a miesto bolo vyliečené. Veľkosť aftu asi 0,5 cm.

Náš komentár
Pokiaľ použijete biolampu ihneď pri prvých príznakoch, najlepšie otvorenými ústami priamo na postihnuté miesto, potom zakrátko budete – obdobne ako pani Špalková – pozorovať „s otvorenými ústami” rýchly ústup ťažkostí. Uvedenú aplikáciu môžete doplniť aj o stimuláciu cez tvár, ktorá urýchli zahojenie postihnutého miesta.

- Božena Špalková (Buchlovice)

icon

„Bolesť ďasien po brúsení zubov“

Pri bolesti ďasien po brúsení zubov mi po 3 x 5 min. svietenie biolampou Biostimul na ďasno a tvár bolesť pominula.

Náš komentár
Nepríjemné pocity spojené s bolesťou zubov pozná snáď každý z nás. Podobne ako napr. pri aftoch aj tu možno biolampu Biostimul aplikovať na postihnuté miesto dvojakým spôsobom: buď priamo (otvorenými ústami) alebo cez tvár. Vhodnejšie je v tomto prípade použitie pulzného režimu.

- Marie Hudečková (Želeč)

icon

„V našom živote nám pomáha biolampa Biostimul“

Chceli sme Vám poďakovať za obrovskú pomoc a prínos, ktorú nám priniesla do života malá "myška", ako hovoríme svetielku - biolampe Biostimul s označením BS103.

Biostimul sme zakúpili prvýkrát na odporúčanie známej pre nášho otecka, ktorý bezútešne trpel viac ako 2 desiatky rokov na trojklaný nerv a klasická medicína bola na toto ochorenie krátka. Dovtedy, než začal používať svetielko, sa neustále kvôli obrovskej bolesti predávkovával tíšiacimi liekmi, ktoré nakoniec aj tak nezabrali. Po niekoľkých dňoch pravidelného svietenia biolampou niekoľkokrát denne začala prichádzať úľava.

Bola to pre nás takmer živá voda a slzy do očí to vohnalo od radosti nielen oteckovi, ale aj nám – zvyšku rodiny. Netušili sme, akým prínosom sa stane nákup a používanie biolampy Biostimul. Napokon sa oteckovi uľavilo od neskutočných bolestí a mohli sme začať opäť spoločne tráviť voľné chvíle ako normálna rodina.

Na základe takej skúsenosti sme si biolampu Biostimul zaobstarali aj my „deti“.
Využívame ju napríklad pri bolestiach hlavy, krku, či na liečenie rezných raniek, kedy Biostimul takmer dokonale „zažehlí“ vznikajúce jazvičky.

Naozaj Vám veľmi ďakujeme a sme veľmi radi, že ste dokázali takú vecičku vymyslieť.
Rozhodne ju môžeme 100% odporučiť.

Sme Vašimi spokojnými zákazníkmi.

- Renča a Jan Matoušovi (Teplice)

icon

„Biostimul používame celá rodina...“

Biolampu Biostimul používame celá rodina na najrôznejšie neduhy ktoré sa objavujú. Vždy nám hneď pomohla a sme s ňou veľmi spokojní.

- Jiří Fabián (Červený Kostelec)

icon

„Imunita, reuma, artróza...“

Som na Biostimule doslova závislá. Veľmi zle chodím, svietim si kolenné kĺby kvôli artróze, ďalej svietim na imunitu, mám reumu. Veľmi mi pomáha.

- Drahomíra Kocábová (Ivančice)

icon

„S Biostimulom sme veľmi spokojní...“

S Biostimulom sme veľmi spokojní, používame ho na všelijaké boliestky. Vieme, že keby sme ho nemali, veľmi by nám chýbal. Ďakujeme.

- Alena Štěpánková (Kostelec u Holešova)

icon

„Biolampa Biostimul pomáha v našej rodine“

Biolampa Biostimul pomáha v celej našej rodine pri rôznych zdravotných problémoch. Sme s ňou veľmi spokojní.

- Jaroslava Mikušková (Větřní)

icon

„Biolampa Biostimul nám pomáha liečiť rôzne bolesti“

Sme dvaja dôchodcovia a s biolampou Biostimul sme veľmi spokojní. Pomáha nám liečiť rôzne naše boliestky. Ďakujeme.

- Manželia Holubovci

icon

„Pohryzenie od psa“

Susedku na chalupe pohrýzli psy - stehno a lýtko. Po týždennej terapii pomocou biolampy Biostimul sa jej rana pekne vyhojila.

Náš komentár
Rýchly efekt "vyhojenia" rany po pohryznutí psa, ktoré sa obvykle vzhľadom na povahu takto vzniknutých rán ťažko hoja, bol dosiahnutý predovšetkým vďaka kombinovanému biostimulačnému a protizápalovému efektu biolampy Biostimul. Niekoľkotýždňovým pokračovaním v liečebnej terapii aj po bezprostrednom zahojení rany možno navyše preventívne zabrániť vzniku jaziev, prípadne na odstránenie (zneviditeľnenie) jaziev už existujúcich.

- Oto Válek (Bratislava)

icon

„Biolampa Biostimul nám pomáha“

Biolampa Biostimul nám obom dôchodcom pomáha a dobre slúži. Ani jeden si už nedokážeme predstaviť, že by sme ju nemali.

- Marie Klusáková (Mariánské Lázně)

icon

„Biolampu Biostimul používame viac ako tri roky“

Naša rodina používa biolampu Biostimul už viac ako 3 roky a takmer sa nezastaví. Sme s ňou veľmi spokojní.

- Ing. Václav Klučka (Opava 6)

icon

„Parkinsonova choroba“

Biolampa Biostimul mi veľmi pomáha pri bolestiach, nakoľko trpím Parkinsonovou chorobou. Stále biolampu nosím pri sebe, pretože ju nutne potrebujem. Výborné skúsenosti mám aj s BioGelom.

- Vladimír Kalouda (Šaratice)

icon

„S biolampou Biostimul som nadmieru spokojný“

S biolampou Biostimul som nadmieru spokojný. Vlastním ho už tretí rok a po celú tú dobu ho používam takmer denne.

- Vojta Máchal (Bory - Plzeň)

icon

„Som spokojný“

S biolampou som spokojný. Svietime na všetky bolesti, chrbát, nohy, manželka na krčnú chrbticu. Tiež sme svietili na nášho psíka, keď bol po úraze.

- Jan Macek (Třeboň)

icon

„Bolesť trojklanného nervu - jedným slovom skvelé“

Som nadšený. Biolampa Biostimul mi pomohla pri bolestiach trojklanného nervu a tiež, keď som sa porezal. Preto hovorím jedným slovom - skvelé.

- Jan Matouš (Teplice)

icon

„Biolampa Biostimul je môj veľký pomocník“

Biolampu Biostimul som si veľmi obľúbila. Je to môj pomocník, nepostrádateľný pri mojich zdravotných neduhoch. Používam ju takmer nepretržite. Ani neviete akú ste mi s ňou urobili radosť. Veľmi vám ďakuj za tak vzorný výrobok.

- Růžena Kundrátová (Loučka)

icon

„Posilnenie imunity, pomliaždeniny, ekzém, chrípka, prechladnutie“

Liečenie celej rodiny: Som alergik a veľmi mi biolampa pomáha v období peľov. Manželke za 3 mesiace biolampa Biostimul vyliečila dlho trvajúci ekzém! Mojej dcére lieči všetky pomliaždeniny a odreniny zo športu. Vynikajúce účinky v prevencii proti chrípke a prechladnutiu. Tiež pomoc pri posilnení imunity organizmu.

- Pavel Hepnar (Břest)

icon

„Prostata, bolesť hlavy, bolesť zubov“

Biolampa Biostimul mi zmiernil problémy s prostatou. Ďalej ho používame s manželkou na bolesti hlavy a zubov, kde nám tiež veľmi pomáha.

- Josef Loučný (Leština)

icon

„Depresia, liečba depresívnych stavov“

Za krátky čas máme s biolampou Biostimul dobré skúsenosti celá rodina. Hlavne pri bolesti krčnej chrbtice a nôh. Čo ma ale najviac prekvapilo je pomoc biolampy Biostimul pri liečení depresívnych stavov, na ktoré trpím v jesennom období. V minulom roku som dokonca musela navštíviť psychiatra a požiadať o lieky, ktoré som užívala pol roka. Tento rok sa problémy objavili opäť, tak som vyskúšala svietiť akupunktúrne body, uvedené v príručke biolampy a k môjmu údivu sa problémy začali po dvoch dňoch vytrácať až vymizli úplne. Stačilo každé ráno, keď sú ťažkosti najväčšie, svietiť 5 minút každý z bodov. Som biolampe Biostimul za to veľmi vďačná, pretože liečba touto cestou je mi určite milšia, než konzumácia liekov.

Náš komentár
Jesenné depresie majú obvykle priamu súvislosť s príchodom ročného obdobia, pre ktoré je charakteristické skracovanie doby denného svetla a zároveň úbytok slnečných dní. Z toho je zrejmé, že pokiaľ došlo ku kompenzácii nedostatku prirodzeného svetla aplikáciou biolampy, nie je popisovaný výsledok žiadnym zázrakom, ale len prirodzenou reakciou po svetle hladujúceho organizmu. K vylúčeniu antidepresív z vášho jedálnička nemožno inak, ako úprimne zablahoželať!

- Ivana Konupková (Svitavy)

icon

„Migréna, bradavice, akné“

Nakoľko mám problémy s migrénou, Biolampu Biostimul úspešne aplikujem pri migréne, tiež rôznych bolestiach, na bradavice a na akné.

- Šárka Koppová (Hradec Králové)

icon

„Kŕčové žily“

Mám problém s kŕčovými žilami. Každý večer nasvecujem biolampou Biostimul akupunktúrne oblasti: ľavá ruka – malíček z vonkajšej strany, ľavá noha – druhý kĺb palca z vonkajšej strany. Po namáhavej celodennej práci ustupuje bolesť nôh, kŕče (hlavne úľava večer), žily sa pomaly zaťahujú.

Náš komentár
Pri zostavovaní návodu na použitie sme pri stanovovaní tzv. akupunktúrnych oblastí využili veľkosť aplikačnej plochy biolampy Biostimul. Používatelia tak nie sú nútení zložito vyhľadávať jednotlivé akupunktúrne body, čo väčšinou laika odradilo od tohto druhu terapie hneď na začiatku. Pri pravidelných aplikáciách sa výsledky čoskoro dostavia.

- Anežka Škrobáková (Mutěnice)

icon

„Prostata. Problémy s prostatou“

Biolampu Biostimul používam na problémy s prostatou. Po dvoch mesiacoch ožarovania v rozkroku 2x20 minút pociťujem zlepšenie.

- Bohumil Neča (Milonice)

icon

„Zníženie krvného tlaku, bolesti piat“

Po niekoľkých nasvieteniach biolampou Biostimul nastalo zníženie krvného tlaku. Ďalej dobré účinky na rozhýbanie prsta, zmiernenie bolestí piat.

- Jan Vejrek (Velké Poříč)

icon

„Zápal prínosových dutín. Po svietení biolampou Biostimul sa mi krásne dýcha“

Od detstva mám problémy s polypmi. Bol som už niekoľkokrát na operácii a nádcha je naozaj pre mňa veľký problém. Teraz po pravidelnom svietení biolampou Biostimul sa mi krásne dýcha. Perfektne mi to uvoľňuje nos a nádcha je teraz pre mňa banálna záležitosť.

Náš komentár
V prípade polypov, ktoré patria medzi prejavy zápalu prínosových dutín, ide o problémy, ktoré by sa mohli po určitej dobe vracať. Preventívnym používaním biolampy Biostimul môžeme obvykle ich návratu účinne predísť a vyhnúť sa tak napríklad aj nepríjemnej operácii, ktorá býva v niektorých prípadoch nevyhnutná na uvoľnenie dýchacích ciest.

- JUDr. Zbyněk Bernard (Praha 8)

icon

„Bolesť chrbta, opuchnuté kĺby a afty. Komplexná starostlivosť.“

Veľa mi biolampa Biostimul pomohla na opuchnuté kĺby, na bolesti chrbta a na afty ...

- Mikuláš Sekerák (Brandýs n. Labem)

icon

„Únava organizmu“

Svietila som si na solar plexus a stred hrudníka. Prestala som byť unavená, krásne sa mi pracovalo. Naozaj mám zatiaľ len málinko skúseností, pretože práve začínam, ale mám radosť, že som sa s „myšičkou“ stretla.

- Ivana Hemzalová (Nerovnice)

icon

„Problémy s nohami, chrbticou a nafúknuté brucho - operácia už nebola potrebná“

Biolampa je úžasne účinná metóda! Vyskúšané na celej rodine od ročného bábätka až po 72-ročnú starú mamu! Kupoval som to pre svoju mamičku, ktorá má už 20 rokov problémy s nohami a chrbticou. Doktori jej dali priznali invalidný dôchodok, ale nedokázali jej pomôcť od bolesti a stanoviť diagnózu. Posielanie do kúpeľov pomôže na chvíľku a užívanie liekov je pre organizmus z dlhodobého hľadiska skôr škodlivé ako pomáhajúce. Áno, často to pomáha napríklad na bolesť, ale druhá strana mince je tá, že to škodí iným našim orgánom... Áno, liečba biolampou Biostimul pomohla našej rodine k výraznému zlepšeniu zdravia. Mamička si biolampu aplikuje skoro každý deň a vďaka tomu môže chodiť a bez bolesti! Starej mame vďaka biolampe Biostimul nemuseli operovať brucho, keď ležala po mozgovej príhode v nemocnici a z ničoho nič ju nafúklo. Už ju chceli odviezť na sálu, ale sme ju ešte predtým 30 min. svietili. Na prekvapenie doktorov operácia nebola potrebná!
Zistili sme, že sme sa rozhodli správne – máme doma osobného domáceho doktora Biostimula, ktorý nám pomáha využívať všetky výhody tejto terapie – bez chémie, s úsporou času a peňazí. A HLAVNE ZDRAVIE – máme predsa len jedno... Prajeme všetkým, aby ho mali tiež!

- Michal Kuruc (Kutná Hora)

icon

„Zápal močového mechúra, opar, zápal ucha“

Muž 69 rokov – zápal močového mechúra a močových ciest – po 1 dennej aplikácii (8x5 minút) úplne v poriadku. Dieťa 4 roky - opar - 2x5 minút za 1 deň bez problémov. Žena 62 rokov - bolesť ucha - nasvietenie biolampou počas 2 dni (3x10 minút) bez problémov.

- Anděla Čisáriková (Brno)

icon

„Bolesti krčnej a hrudnej chrbtice, alergická nádcha“

Mal som dlhodobé problémy s krčnou chrbticou (točenie hlavy, závraty) a ďalej bolesť na hrudi. Pravidelným každodenným aplikovaním biolampy Biostimul v oblasti krčnej chrbtice sa výrazne zmenšili problémy s bolesťou ako za krkom, tak aj na hrudi. Ďalšie viditeľné zlepšenie vďaka používaniu biolampy Biostimul nastalo pri alergickej nádche.

- Alois Zelenka (Rokycany)

icon

„Bolesti, reuma, opary“

Po aplikácii biolampy Biostimul na bolesti krčnej chrbtice došlo k značnému zlepšeniu. Rovnako biolampu Biostimul využívam pri opare na pere, kedy  dochádza k zmenšeniu pľuzgiera. Mám pocit, že mi prestali vypadávať vlasy. Reuma v remennom kĺbe po nasvietení biolampou Biostimul vždy po niekoľkých dňoch ustúpi.

- Jitka Šetlerová (Třebíč)

icon

„Natrhnutý pazúr u psa...“

Požičala som si Biostimul pre nášho psa, ktorý mal natrhnutý pazúr. Svietila som mu 3x denne 5 minút, za 3 dni mal pazúr v poriadku. Psovi sa svietenie veľmi páčilo, držal.

- Helena Vebrová (Praha 5)

icon

„Jazva po operácii psa ...“

Biostimul je stále v prevádzke pre všetkých členov rodiny aj známych - veľmi sa osvedčil aj pri liečbe jazvy po operácii u nášho psa. Počas jedného týždňa sa jazva (13 stehov) úplne zahojila. Biostimul bol aplikovaný posledné tri dni týždňa. Môžem doložiť fotodokumentáciou.

Náš komentár
Hojenie jaziev po operácii zvierat je pomerne často sprevádzané komplikáciami, na ktorých sa podieľa predovšetkým ich prirodzená neochota rešpektovať tak potrebný pokoj a zásady správnej hygieny. Zásadným skrátením doby hojenia a následnej rekonvalescencie pomocou svetelnej terapie môžeme vzniku komplikácií predísť. Výhodou pri aplikácii na zvieracích pacientov je aj veľkosť Biostimulu – dá sa ľahko schovať do dlane a zvieratká sa potom ošetrenie nebojí.

- Rostislav Kment (Náměšt na Hané)

icon

„Kocúr mal upchaté močové cesty ...“

Skúsenosť so zvieraťom – kocúr – mal upchaté močové cesty a problémy s močením. Po dvoch dňoch aplikácie biolampy BioStimul úplne v poriadku - opäť super.

Náš komentár
Veľmi pekná skúsenosť pohotového využitia BioStimulu u zvieracích pacientov, ktorá dokumentuje úspech terapie svetlom aj u domácich maznáčikov. Svetlo totiž pomáha všetkému živému – nielen nám, ktorí si (niekedy menej, niekedy viac) hrdo hovoríme „homo sapiens”.

- Milan Karaman (Ústí nad Labem)

icon

„Problémy s chrbticou u psa“

Biolampu Biostimul som mala krátku dobu. Môj pes má 13,5 roka a začal mať problémy s chrbticou v bedrovej oblasti – mal ťažkosti pri chodení. Začala som svietiť na odporúčané miesta a bolo vidieť zlepšenie a ustúpenie bolesti. Začala som 2x denne 5 min. stálym svetlom 5 dní, ďalej pulzným 10 dní 2x denne 5 min. Problémy ustúpili a pes mi znova behá. Pred liečbou biolampou som ho musela nosiť von v náručí.

- Jana Hanzlíčková (Výprachtice)

Príbehy biolampy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

Zobraziť príbeh
Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

Zobraziť príbeh
Mám 10 rokov....

Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

Zobraziť príbeh
Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary)

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Zobraziť príbeh
Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

Zobraziť príbeh
Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

Zobraziť príbeh