Skúsenosti s Biolampou

icon

„S Biostimulom mám tie najlepšie skúsenosti...“

Mám skúsenosti len tie najlepšie, upokojí atopický ekzém, zacelí rany, zahojí opary, odhojí akné počas pol hodiny.

- Jana Buchtová (Ústí nad Labem)

icon

„Biostimul používam už niekoľko rokov“

Biostimul používam už niekoľko rokov na rôzne bolesti, prevažne bolesti chrbta, opuchnuté kolená, zastudenú nádchu, bolesti v krku, hojenie rán.

- M. Nekvapilová (Praha 4)

icon

„Vredy predkolenia, dekubity...“

Biostimul využívame pri bercových vredoch, dekubitoch, na bolestivé stavy. Dekubity (preležaniny, povrchové kožné defekty) sa rýchlo zaceľujú, rany sa upokojujú. Pri vredoch predkolenia sa rovnako dostavuje výrazne rýchlejšia granulácia.

- Domov pro seniory (Pošta Bystrička)

icon

„Bolestivá menštruácia...“

Rada by som sa podelila o skúsenosti s tabletami pre dámy Biobalance. Dcéra mala menštruačné problémy. Veľké bolesti brucha a omdlívala. Po užívaní tabliet po 3 týždňoch dostala menštruáciu a bola bez ťažkostí. Bolesti brucha neboli a hlavne sa cítila úplne v pohode tak, ako by to malo byť. Veľmi ďakujem firme, že tablety vymyslela a poskytla nám ich.

- Ivona Lesňáková

icon

„Zápal prsníka ...“

Zlikvidovaný zápal prsníka, zubov, problémy s narazenou kostrčou, 2,5 cm tukové hrčky v kombinácii s liečebnou kozmetikou zmenšené na 1 cm, vraj aj moje vrásky sa lepšie, ďalej potom bolesti chrbtice, ramenného kĺbu a ostatné problémy s kĺbmi potlačené.

Náš komentár
Krása, zdravie, vitalita - to všetko z jednej biolampy. Aplikujte BioStimul pár minút denne a vaše okolie začne určite čoskoro premýšľať o tom, čo je príčinou vašej premeny. Pri svetelnej terapii navyše nemusíte odvrhnúť svoje obľúbené prípravky, biolampa naopak dokáže ich bežný efekt prehĺbiť aj urýchliť.

- Helena Kachlarová (Bednáreček)

icon

„Od 15 rokov mám veľké menštruačné bolesti...“

Od 15 rokov mám veľké menštruačné bolesti. Prvé 3 dni denne až 12-16 tabl. Ibuprofénu 400!! Mám 30 rokov, a tak každý mesiac to bolo peklo spojené s nervozitou, bolesťou v žalúdku. Po aplikácii Biostimulu na podbruško, pravé zápästie (bod č. 11), pravé koleno zo strany (bod č. 16) a po troch mesiacoch používania každý deň 1-2x po 5 min. som už dva mesiace prežila svoje dni bez bolestí a liekov. Žiadny lekár mi nedokázal pomôcť.

Náš komentár
Počítajte s nami, za tých 15 rokov to bolo 540 dní strávených v „pekle“, 7 560 prehltnutých tabliet proti bolesti, mnoho opakovaných návštev lekára a výsledok? Bolesť, nervozita a strach z ďalšej menštruácie. Tam, kde nepomohla farmácia a klasická medicína mnoho rokov, tam česká biolampa BioStimul zjednala nápravu za pár mesiacov. Pri obdobných ťažkostiach sa nám navyše veľmi osvedčila kombinovaná terapia biolampy s rašelinovými kúpeľmi BALNEO Therapy.

- Hana Řezáčová (Milovice)

icon

„Bechterevova choroba a nielen ona“

Po častejších aplikáciách prístrojom Biostimul som zaznamenala výraznú zmenu k lepšiemu a zároveň aj zvýšeniu mojej telesnej kondície. Biostimul nie je žiadny komerčný zázrak, ktorý by vás zázračne vyliečil, ale môže výrazne zmierniť priebeh a bolesti s našou chorobou spojené. Tí, ktorí ma osobne poznajú, si nemohli nepovšimnúť, ako sa mi v poslednom čase veľmi zlepšila nielen fyzická kondícia, ale aj niečo navyše. Sprevádzajúce ťažkosti sa natoľko zmiernili, že som schopná sa lepšie pohybovať a výrazne ustúpili bolesti, hlavne ráno. Stuhnutosť, ktorá ma veľmi obmedzovala a ráno som sa pohybovala ako robot, ma opustila. Nezbavila som sa choroby, len s ňou bojujem a tak chcem svoje skúsenosti ponúknuť aj Vám. Biostimul nie je jednoúčelový prístroj, ktorý môžeme využívať len sami – má širšie použitie, nie je len na reumatické problémy. A ani nejde o prístroj, ktorý svojho času ponúkal Dr. Streda, či firma Zepter. Jednalo sa o premrštené ceny, nízky účinok a reklamný trik. Bisotimul je odskúšaný nielen klinicky, ale aj na mojej vlastnej rodine (obe dcéry majú Bechterevovu chorobu), mnou, v mojej praxi fyzioterapeutky.

- Drahomíra Vaculová (Praha 9)

icon

„Bechterevova choroba a cievna mozgová príhoda“

Biostimul nám veľmi pomáha. Manžel je Bechterevik a ja som po cievnej mozgovej príhode. Na Biostimul sme si zvykli a zistili sme, že skutočne pomáha. Je to výborný výrobok a všetkým rovnako chorým ho môžeme len a len odporučiť.

- Dagmar Sochorková (Jeseník)

icon

„Kĺby, chrbtica ...“

Biostimul nám veľmi pomohol pri bolestiach kĺbov, bedrovej chrbtice a kolien. Sme veľmi spokojní.

- Vladimíra Měšťanová (Šaratice)

icon

„Bolesť zubov ...“

Manžel mal pocit, že ho bolí zuby, ktoré má už niekoľko rokov vytrhané. Odkedy máme „naše svetielko“, kedykoľvek ho ten pocit prepadne, len ho zapne, priloží na tvár a má po bolesti.

Náš komentár
Za pocitom bolesti stoja nervové zakončenia, ktoré aj po vytrhnutí zuba v danej oblasti zostávajú. Vplyvom správne aplikovaného polarizovaného svetla dôjde k zvýšenému vylučovaniu látok potláčajúcich vnímanie bolesti v ošetrovanej oblasti a zároveň k potlačeniu prenosu informácie o bolesti prostredníctvom nervových dráh do mozgu. To všetko prirodzenou cestou a bez nutnosti konzumovať analgetiká s ich nepríjemnými vedľajšími účinkami.

- Marie Hudečková (Želeč)

icon

„Bolesť zubov...“

Biostimulom sme liečil bolesť zubov, vačok. Účinok bol výborný, bolesť odznela. Sledujem výborné výsledky a úľavu pri bolestiach kĺbov. Tiež pri angíne Biostimul pomohol.

- Eduard Koudelka (Č.Budějovice)

icon

„Čeľusť...“

Skúsila som svietenie na môj čeľustný kĺb, ktorý mi pri jedle hrozne „práskal“. Po 14tich dňoch pulzného svietenia sa zase môžem najesť, bez obáv, že niekto počuje ako mi práska čeľusť. Teraz už viem, že to fakt pomáha.

- Helena Vebrová (Praha 5)

icon

„Biostimul používame celá rodina...“

Biostimul používame celá rodina na najrôznejšie neduhy ktoré sa objavujú. Vždy nám hneď pomohol, sme s ním veľmi spokojní.

- Jiří Fabián (Červený Kostelec

icon

„Imunita, reuma, artróza...“

Som na Biostimule doslova závislá. Veľmi zle chodím, nasväcujem si kolenné kĺby kvôli artróze, ďalej svietim na imunitu, mám reumu. Veľmi ma pomáha.

- Drahomíra Kocábová (Ivančice)

icon

„S Biostimulom sme veľmi spokojní...“

S Biostimulom sme veľmi spokojní, používame ho na všelijaké boliestky. Vieme, že keby sme ho nemali, veľmi by nám chýbal. Ďakujeme.

- Alena Štěpánková (Kostelec u Holešova)

icon

„Natrhnutý pazúr u psa...“

Požičala som si Biostimul pre nášho psa, ktorý mal natrhnutý pazúr. Svietila som mu 3x denne 5 minút, za 3 dni mal pazúr v poriadku. Psovi sa svietenie veľmi páčilo, držal.

- Helena Vebrová (Praha 5)

icon

„Jazva po operácii psa ...“

Biostimul je stále v prevádzke pre všetkých členov rodiny aj známych - veľmi sa osvedčil aj pri liečbe jazvy po operácii u nášho psa. Počas jedného týždňa sa jazva (13 stehov) úplne zahojila. Biostimul bol aplikovaný posledné tri dni týždňa. Môžem doložiť fotodokumentáciou.

Náš komentár
Hojenie jaziev po operácii zvierat je pomerne často sprevádzané komplikáciami, na ktorých sa podieľa predovšetkým ich prirodzená neochota rešpektovať tak potrebný pokoj a zásady správnej hygieny. Zásadným skrátením doby hojenia a následnej rekonvalescencie pomocou svetelnej terapie môžeme vzniku komplikácií predísť. Výhodou pri aplikácii na zvieracích pacientov je aj veľkosť Biostimulu – dá sa ľahko schovať do dlane a zvieratká sa potom ošetrenie nebojí.

- Rostislav Kment (Náměšt na Hané)

icon

„Kocúr mal upchaté močové cesty ...“

Skúsenosť so zvieraťom – kocúr – mal upchaté močové cesty a problémy s močením. Po dvoch dňoch aplikácie biolampy BioStimul úplne v poriadku - opäť super.

Náš komentár
Veľmi pekná skúsenosť pohotového využitia BioStimulu u zvieracích pacientov, ktorá dokumentuje úspech terapie svetlom aj u domácich maznáčikov. Svetlo totiž pomáha všetkému živému – nielen nám, ktorí si (niekedy menej, niekedy viac) hrdo hovoríme „homo sapiens”.

- Milan Karaman (Ústí nad Labem)

Príbehy biolampy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

Zobraziť príbeh
Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

Zobraziť príbeh
Mám 10 rokov....

Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

Zobraziť príbeh
Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary)

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Zobraziť príbeh
Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

Zobraziť príbeh
Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

Zobraziť príbeh

Mám záujem o