Veterinárne indikácie

„Natrhnutý pazúr u psa...“

Požičala som si Biostimul pre nášho psa, ktorý mal natrhnutý pazúr. Svietila som mu 3x denne 5 minút, za 3 dni mal pazúr v poriadku. Psovi sa svietenie veľmi páčilo, držal.

- Helena Vebrová (Praha 5)

„Jazva po operácii psa ...“

Biostimul je stále v prevádzke pre všetkých členov rodiny aj známych - veľmi sa osvedčil aj pri liečbe jazvy po operácii u nášho psa. Počas jedného týždňa sa jazva (13 stehov) úplne zahojila. Biostimul bol aplikovaný posledné tri dni týždňa. Môžem doložiť fotodokumentáciou.

Náš komentár
Hojenie jaziev po operácii zvierat je pomerne často sprevádzané komplikáciami, na ktorých sa podieľa predovšetkým ich prirodzená neochota rešpektovať tak potrebný pokoj a zásady správnej hygieny. Zásadným skrátením doby hojenia a následnej rekonvalescencie pomocou svetelnej terapie môžeme vzniku komplikácií predísť. Výhodou pri aplikácii na zvieracích pacientov je aj veľkosť Biostimulu – dá sa ľahko schovať do dlane a zvieratká sa potom ošetrenie nebojí.

- Rostislav Kment (Náměšt na Hané)

„Kocúr mal upchaté močové cesty ...“

Skúsenosť so zvieraťom – kocúr – mal upchaté močové cesty a problémy s močením. Po dvoch dňoch aplikácie biolampy BioStimul úplne v poriadku - opäť super.

Náš komentár
Veľmi pekná skúsenosť pohotového využitia BioStimulu u zvieracích pacientov, ktorá dokumentuje úspech terapie svetlom aj u domácich maznáčikov. Svetlo totiž pomáha všetkému živému – nielen nám, ktorí si (niekedy menej, niekedy viac) hrdo hovoríme „homo sapiens”.

- Milan Karaman (Ústí nad Labem)

Príbehy biolampy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

Zobraziť príbeh
Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

Zobraziť príbeh
Mám 10 rokov....

Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

Zobraziť príbeh
Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary)

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Zobraziť príbeh
Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

Zobraziť príbeh
Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

Zobraziť príbeh

Mám záujem o