Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Už od svojich 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (kolená, lakte, členky), s ktorou sa takmer nič nedalo robiť. Po jednom mesiaci pravidelného používania došlo k podstatnému zlepšeniu.

Zo začiatku bol postup liečby veľmi rýchly, potom sa čiastočne spomalil, ale za pol roka boli lakte v poriadku. Do jedného roka zmizli a pôvodne rozsiahle plochy na lakťoch a rukách a ostali po nich len mierne začervenané fľaky.

Dva krát som sa rozviedol a teraz mám novú priateľku a krásnu dvojmesačnú Nikolku. Vďaka za jedinečný produkt, mali by sa o ňom dozvedieť aj ďalší ľudia s podobnými zdanlivo neriešiteľnými problémami.

Používate aj dnes biolampu pravidelne?

Som dosť pracovne zaneprázdnený, ako väčšina ďalších ľudí. Skvelé ale je, že aj keď sa na to na chvíľu vykašlem, tak to do toho horšieho nejde. Telo to sem – tam na mňa skúšalo s novými ložiskami – pracujem totiž v sklade zeleniny v pološere a v teplotách okolo 5 °C a keď to človek podchytí v začiatkoch, tak lupienka nemá šancu.

A čo zdravá výživa a pitný režim?

To prvé odo mňa nikto nemôže chcieť a to druhé ako tak, ale o sortimentu radšej pomlčím...

Čo vaša rodina, príbuzní a známi?

Kúpil som to aj otcovi: má veľké praskliny kože na rukách a na hlave a keď si na to urobí čas, tak mu to pomáha. Priateľka Martina trpí roky na opary a jej to pomáha veľmi rýchle, obvykle po dvoch nasvieteniach má pokoj. Čím skôr to začne človek nasvecovať, tým lepšie. Perfektné to bolo aj na strie po pôrode. Fakt dobré.