Stomatologické problémy, postihnutie ústnej a nosnej dutiny

„Bolesť zubov ...“

Manžel mal pocit, že ho bolí zuby, ktoré má už niekoľko rokov vytrhané. Odkedy máme „naše svetielko“, kedykoľvek ho ten pocit prepadne, len ho zapne, priloží na tvár a má po bolesti.

Náš komentár
Za pocitom bolesti stoja nervové zakončenia, ktoré aj po vytrhnutí zuba v danej oblasti zostávajú. Vplyvom správne aplikovaného polarizovaného svetla dôjde k zvýšenému vylučovaniu látok potláčajúcich vnímanie bolesti v ošetrovanej oblasti a zároveň k potlačeniu prenosu informácie o bolesti prostredníctvom nervových dráh do mozgu. To všetko prirodzenou cestou a bez nutnosti konzumovať analgetiká s ich nepríjemnými vedľajšími účinkami.

- Marie Hudečková (Želeč)

„Bolesť zubov...“

Biostimulom sme liečil bolesť zubov, vačok. Účinok bol výborný, bolesť odznela. Sledujem výborné výsledky a úľavu pri bolestiach kĺbov. Tiež pri angíne Biostimul pomohol.

- Eduard Koudelka (Č.Budějovice)

„Čeľusť...“

Skúsila som svietenie na môj čeľustný kĺb, ktorý mi pri jedle hrozne „práskal“. Po 14tich dňoch pulzného svietenia sa zase môžem najesť, bez obáv, že niekto počuje ako mi práska čeľusť. Teraz už viem, že to fakt pomáha.

- Helena Vebrová (Praha 5)

Príbehy biolampy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

Zobraziť príbeh
Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

Zobraziť príbeh
Mám 10 rokov....

Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

Zobraziť príbeh
Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary)

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Zobraziť príbeh
Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

Zobraziť príbeh
Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

Zobraziť príbeh

Mám záujem o