Účinky biolampy

Optická sústava biolampy dokáže generovať polarizované žiarenie, ktoré obsahuje len vybranú zložku svetelného spektra. Niektoré vlny preniknú len na povrch pokožky a sú vhodné na povrchové defekty. Iné vlny cielene prenikajú do hlbších štruktúr tkanív (4,5 až 6 cm hlboko pod kožu) a liečia samotné bunky, v ktorých sa pôsobením polarizovaného svetla aktivujú samoliečebné biochemické procesy, proces regenerácie organizmu a posilňuje sa imunita. 

Polarizované žiarenie dokáže preniknúť takmer do každej časti vášho tela. Biolampa je teda vynikajúcim prostriedkom nielen na prevenciu proti ochoreniam, ale aj prostriedkom na urýchlenie hojenia.

Účinky a výhody

Účinky a výhody

Poznajte revolučné výhody biolampy Biostimul, ktorá využíva polarizované svetlo pre liečbu kožných a hlbokých tkanívových problémov. Biolampa Biostimul poskytuje účinnú terapiu bez tepla, čo znižuje zápal. Ideálne riešenie pre regeneráciu, zvyšovanie imunity a rýchlu liečbu bez vedľajších účinkov, vhodné pre domáce použitie. Bezpečné, efektívne a dostupné pre všetky vekové kategórie.

Zobraziť viac
Hĺbka prieniku svetla

Hĺbka prieniku svetla

Hĺbka prieniku polarizovaného svetla z biolampy Biostimul v rôznych farbách a vlnových dĺžkach do živočíšneho tkaniva a ich vplyv na fyziologické procesy v ľudskom organizme.

Zobraziť viac
Základne efekty pôsobenia

Základne efekty pôsobenia

Preskúmajte, ako polarizované svetlo ovplyvňuje bunkové procesy v tele, čím stimuluje hojenie, zmierňuje bolesť a znižuje zápal. Zistite viac o biostimulačnom, analgetickom a protizápalovom účinku tejto inovatívnej terapeutickej metódy."

Zobraziť viac
Oblasti použitia

Oblasti použitia

Pozrite si, ako sa rozširuje použitie polarizovaného svetla v medicíne, od dermatológie po veteriárnú medicínu. Biolampy pomáhajú v liečbe, rehabilitácii a prevencii rôznych ochorení. Objavte všestrannosť a efektívnosť tejto terapeutickej metódy.

Zobraziť viac