Postihnutie pohybového aparátu a bolestivé stavy

„Bechterevova choroba a nielen ona“

Po častejších aplikáciách prístrojom Biostimul som zaznamenala výraznú zmenu k lepšiemu a zároveň aj zvýšeniu mojej telesnej kondície. Biostimul nie je žiadny komerčný zázrak, ktorý by vás zázračne vyliečil, ale môže výrazne zmierniť priebeh a bolesti s našou chorobou spojené. Tí, ktorí ma osobne poznajú, si nemohli nepovšimnúť, ako sa mi v poslednom čase veľmi zlepšila nielen fyzická kondícia, ale aj niečo navyše. Sprevádzajúce ťažkosti sa natoľko zmiernili, že som schopná sa lepšie pohybovať a výrazne ustúpili bolesti, hlavne ráno. Stuhnutosť, ktorá ma veľmi obmedzovala a ráno som sa pohybovala ako robot, ma opustila. Nezbavila som sa choroby, len s ňou bojujem a tak chcem svoje skúsenosti ponúknuť aj Vám. Biostimul nie je jednoúčelový prístroj, ktorý môžeme využívať len sami – má širšie použitie, nie je len na reumatické problémy. A ani nejde o prístroj, ktorý svojho času ponúkal Dr. Streda, či firma Zepter. Jednalo sa o premrštené cien, nízky účinok a reklamný trik. Bisotimul je odskúšaný nielen klinicky, ale aj na mojej vlastnej rodine (obe dcéry majú Bechterevovu chorobu), mnou, v mojej praxi fyzioterapeutky.

- Drahomíra Vaculová (Praha 9)

„Bechterevova choroba a cievna mozgová príhoda“

Biostimul nám veľmi pomáha. Manžel je Bechterevik a ja som po cievnej mozgovej príhode. Na Biostimul sme si zvykli a zistili sme, že skutočne pomáha. Je to výborný výrobok a všetkým rovnako chorým ho môžeme len a len odporučiť.

- Dagmar Sochorková (Jeseník)

„Kĺby, chrbtica ...“

Biostimul nám veľmi pomohol pri bolestiach kĺbov, bedrovej chrbtice a kolien. Sme veľmi spokojní.

- Vladimíra Měšťanová (Šaratice)

Príbehy biolampy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

Zobraziť príbeh
Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

Zobraziť príbeh
Mám 10 rokov....

Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

Zobraziť príbeh
Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary)

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Zobraziť príbeh
Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

Zobraziť príbeh
Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

Zobraziť príbeh

Mám záujem o