Postihnutie pohybového aparátu a bolestivé stavy

„Bechterevova choroba a nielen ona“

Po častejších aplikáciách prístrojom Biostimul som zaznamenala výraznú zmenu k lepšiemu a zároveň aj zvýšeniu mojej telesnej kondície. Biostimul nie je žiadny komerčný zázrak, ktorý by vás zázračne vyliečil, ale môže výrazne zmierniť priebeh a bolesti s našou chorobou spojené. Tí, ktorí ma osobne poznajú, si nemohli nepovšimnúť, ako sa mi v poslednom čase veľmi zlepšila nielen fyzická kondícia, ale aj niečo navyše. Sprevádzajúce ťažkosti sa natoľko zmiernili, že som schopná sa lepšie pohybovať a výrazne ustúpili bolesti, hlavne ráno. Stuhnutosť, ktorá ma veľmi obmedzovala a ráno som sa pohybovala ako robot, ma opustila. Nezbavila som sa choroby, len s ňou bojujem a tak chcem svoje skúsenosti ponúknuť aj Vám. Biostimul nie je jednoúčelový prístroj, ktorý môžeme využívať len sami – má širšie použitie, nie je len na reumatické problémy. A ani nejde o prístroj, ktorý svojho času ponúkal Dr. Streda, či firma Zepter. Jednalo sa o premrštené ceny, nízky účinok a reklamný trik. Bisotimul je odskúšaný nielen klinicky, ale aj na mojej vlastnej rodine (obe dcéry majú Bechterevovu chorobu), mnou, v mojej praxi fyzioterapeutky.

- Drahomíra Vaculová (Praha 9)

„Bechterevova choroba a cievna mozgová príhoda“

Biostimul nám veľmi pomáha. Manžel je Bechterevik a ja som po cievnej mozgovej príhode. Na Biostimul sme si zvykli a zistili sme, že skutočne pomáha. Je to výborný výrobok a všetkým rovnako chorým ho môžeme len a len odporučiť.

- Dagmar Sochorková (Jeseník)

„Kĺby, chrbtica ...“

Biostimul nám veľmi pomohol pri bolestiach kĺbov, bedrovej chrbtice a kolien. Sme veľmi spokojní.

- Vladimíra Měšťanová (Šaratice)

„Artróza kolien“

Mám 74 rokov a trpím artrózou kolien. Známa mi odporučila biolampu Biostimul, že má s ňou dobré skúsenosti pri liečbe rôznych chorôb. Tak som si prístroj kúpila aj a začala som úspešné liečenie. Som veľmi spokojná s jeho účinkami. Ďakujem.

- Bohumila Maláčová (Smiřice)

„Úraz kolena“

Som po úraze kolena a biolampu Biostimul stále používam, pretože mi veľmi pomáha. Ďakujem.

- Helena Bjačková (Čeladná)

„Neznesiteľná bolesť ramena“

V noci ma už dlhodobo budila neznesiteľná bolesť ramena. Lekár radil len masáž špeciálnou masťou, ale bolesť neustávala ani po mesiaci. Po mesiaci utrpenia som nasadil kúru svietenia na boľavé miesto ráno a večer biolampou Biostimul. Po týždni sa bolesti utíšili a nočné prebúdzanie bolestí ustalo!

- Jan Hellinger

„Artróza v ramene“

S biolampou Biostimul mám výborné skúsenosti. Pomohla mi na artrózu v ramene a tiež vylepšila žily na nohách.

- Zdeňka Drncová (Třemošná)

„Bolesti nohy“

Biostimul veľmi pomáha môjmu oteckovi. Kvôli bolesti nohy nemohol vôbec chodiť, dnes si už život bez neho nedokáže predstaviť, je pre neho veľmi dôležitý.

- Josef Štach (Pavlov)

„Postranné kolenné väzy“

Syn hrá hokej a pri zápase si poranil postranné kolenné väzy. Dostal ortézu na 3 týždne a potom, že bude pokračovať rehabilitáciou. Po týždni šiel na kontrolu a doktor zložil s úžasom ortézu. Medzi tým si syn svietil 3x denne Biostimulom. Tým sa mu liečenie urýchlilo a mohol po 14 dňoch opäť hrať hokej.

Náš komentár
Pre športovcov je pri úraze dôležité, ako rýchlo je schopný sa vrátiť späť do tréningu a k aktívnej činnosti. Biolampa Biostimul je jedným z mála dosiahnuteľných prostriedkov, ktoré môžu výrazne prispieť k rýchlejšej rekonvalescencii vrcholových aj rekreačných športovcov. Doplnením terapie o aplikácii BioGelu môžete návrat na športoviská ešte urýchliť.

- Jiřina Haluzová (Prostějov)

„Bolestivé stavy“

Bolesti v krku miznú rýchlejšie. Pri nádche to isté. Mám artrózu v kolene a ramene. Pokiaľ denne 10-15 min. ožarujem, bolesti sa zmiernia alebo zmiznú. Manžel má občas natiahnutý lakeť. Niekoľkokrát posvietil a lakeť prestal bolieť. Som spokojná, škoda len, že zaberá len malú plochu.

Náš komentár
Biostimul BS 303 je skutočne univerzálny a praktický pomocník. Aby ste ho mohli mať vždy pri sebe, musí byť relatívne menší. Nový a na našom trhu bezkonkurenčný Biostimul BS 501 umožňuje veľkoplošnú 3D terapiu. Viac o ňom sa dočítajte v sekcii Biolampy.

- Kamlerová (Šumperk)

„Pomáha nielen mne, ale aj celej rodine.“

Biostimul užívám prakticky na všechny problémy, ať už povrchového či vnitřního rázu. Též ho využívám k utužování organismu - svícením na doporučené body. Pomohl mi a pomáhá od případů drobných škrábanců a zacelování jizev až k problémům, týkajícím se mé profese, to znamená drobných úponových bolestí, zánětů a svalových potíží. To nejskvělejší na tom ale je, že nepomáhá jenom mně, ale celé mojí rodině, proto jich už máme několik!

- Tomáš DVOŘÁK

„Som po dvoch operáciách chrbtice“

Som po dvoch operáciách chrbtice a zostalo mi určité postihnutie. Po dlhšej dobe chôdze občas prichádzali silné bolesti. Po zakúpení biolampy Biostimul som začala okamžite na bolestivé miesta Biostimul prikladať. Musím Vám napísať, že som sa zlepšila, viac chodím a bolesti sú miernejšie a niekedy som úplne bez bolesti. Vďaka.

Náš komentár
Použitie biolampy Biostimul pri rekonvalescencii je veľmi účinný nástroj na potlačenie rôznych ťažkostí, ktoré môžu po operáciách pohybového aparátu u pacientov po dlhšiu dobu pretrvávať. Nadmerná konzumácia liekov proti bolesti dnes už nemusí byť jediným riešením.

- Vlasta Vydrová (Litoměřice)

„Artróza kolien“

Skúsenosti s biolampou Biostimul? Len tie dobré – vrelo odporúčam! Pracujem s Biostimulom hlavne sama na sebe. Mala som problémy s artrózou kolien. Dnes môžem bez problémov skákať cez švihadlo, chodiť z kopca a kolená nebolia. Je to dobrá vec – pomáha uzdravovať!

- Maruše Smrčková (Náchod)

„Vážny úraz prsta“

Syn si na prázdninovej brigáde urobil úraz na lise. Prst krvácal, bol opuchnutý, šklbalo v ňom a syn bol poblednutý. Po príchode autom domov a 10 minútach aplikácie biolampy Biostimul v pulznom režime, mal na tvári prirodzenú farbu a s úsmevom a údivom pohyboval prstom a povedal, že ho už nebolí. Obaja sme boli príjemne prekvapení a na druhý deň aj majstrová v práci.

- František Krčmář (Lanškroun)

„Po 14 dňoch jazdím v aute, normálne chodím“

Pred 14 dňami som si zlomil nohu v oblasti prstov. Ihneď po páde som začal aplikovať Biostimul na nohu aj pomliaždenú ruku. Noha skoro vôbec neopuchla, čomu sa čudoval aj doktor na chirurgickej ambulancii. Modrina na ruke len málo zmodrala a prešla ihneď do žltej farby. Na nohu som dostal na 4 týždne sadru. Cez voľné miesto na prstoch som 3 až 5 krát denne svietil kontinuálnym svetlom biolampy Biostimul po dobu 15 minút. Po 5 dňoch som si uvoľnil sadru sám. Svietil som aj naďalej bez zmien. Siedmy deň od úrazu som šiel znova na chirurgiu a dostal som od lekára vynadané, že som si poškodil sadrový obväz. Divil sa ale stále tomu, že nemám nohu opuchnutú. Poslal ma znova na röntgen a neveril po ňom tomu, že sa kosť úspešne zrastá. Po 14 dňoch jazdím v aute, normálne chodím aj keď občas cítim v mieste úrazu menšiu bolesť a dokonca som si voľne dovolil zahrať aj svoj obľúbený tenis (so slabším súperom). Som opäť absolútne nadšený a ďakujem veľmi biolampe Biostimul.

Náš komentár
Dôvera pána Žídeka v schopnosti biolampy Biostimulu nás samozrejme teší, avšak zvolený postup, kedy si v rozpore s odporúčaním lekára odstránil sadrový obväz, nemožno rozhodne odporučiť. To však neplatí o aplikácii Biostimulu, ktorá v mieste poškodenia vyvolala zvýšený prietok krvi a ďalších telových tekutín (predovšetkým lymfy), čo malo za následok urýchlenie regenerácie, potlačenie opuchu v okolí zlomeniny a skrátenie hojivého procesu. Tento jav popisujú aj publikované odborné lekárske štúdie, ktoré zdokumentovali skrátenie doby liečby zlomenín o 30 až 50%.

- František Žídek (Podhradní Lhota)

„Reumatické bolesti“

Reumatické bolesti kolena odzneli takmer úplne, zlepšenie zápalu dutín a trojklaného nervu. Biolampa Biostimul je mojím pomocníkom pri odstraňovaní aj ďalších chorôb a bolestí, bez pomoci tabliet a analgetík.

- Hilda Selivanová (Poruba)

„Uvoľnenie bolestí v kĺboch“

Aplikácia 5 minút každé ráno na stred hrudníka, 10 min. na kĺby - po 5tich dňoch uvoľnenie bolestí. Po 15-tich rokoch problémov so zápchou, pravidelná stolica.

- Eva Vágnerová (Letohrad)

„Tenisový lakeť“

Biolampou Biostimul som liečila tenisový lakeť pravej ruky. Liečba Biostimulom: 30.1.-8.2.2007 striedavo 5 minút pulzný + 5 minút kontinuálne priamo na postihnuté miesto, 10 aplikácií + BioGel. Vretená a lakťová kosť, krčná chrbtica - 10 aplikácií po desiatich minútach na dané miesto.
Vyjadrenie liečeného (Jiří Bzenecký): Liečba mi pomohla, znášal som ju bez problémov.
20 rokov ma trápila bolesť chrbta, chrbát 4 mm vychýlená platnička, jedol som veľa liekov na bolesti aj liečbu.
V 11/2006 - problém tenisový lakeť
11/2006 - vybral liečbu galadrink fast
12/2006 - -//- forte
1/2007 - pracoval s bandážou na lakti
Od 30/1 - 07 - 8/2-07 som mu uskutočnila liečbu Biostimulom + pulznú magnetoterapiu. Po 6 aplikáciách bez bolesti - lakeť stále bandážuje.
Mne aj vnukovi Biostimul veľmi pomohol pri uvoľnení ťažkých hlienov pri ochorení čiernym kašľom v čase 6/1 - 30/1 -07. Mám 60 rokov a vnuk má 15 rokov.
Ďakujeme za vynikajúcu liečebnú biolampu. Bzenecká

- Ludmila Bzenecká (Uherčice)

„Bolesť šľachy v podkolennej jamke“

Bolesť šľachy v podkolennej jamke – zrejme začínajúci zápal (už kedysi som ho prekonal). Po 3 dňoch nie celkom pravidelného svietenia biolampou Biostimul takmer úplne odznel. Aplikáciu som dopĺňal použitím BioGelu.

- Lumír Hladík (Praha 8)

„Neznesiteľná bolesť chrbtice“

Po prejdení asi 100 km na motorke som mal veľkú bolesť chrbtice v miestach, kde chrbát začína strácať svoje slušné meno. Po hodinovom večernom nasvietení biolampou som na druhý deň v práci nevedel o tom, že som nejaké problémy. Mohol som v pohode zdvíhať aj 50 kg ťažké veci.

- Jan Janošík (Zábřeh na Moravě)

„Liečba bolesti chrbtice“

Biolampu Biostimul používam najmä pri bolestiach bedrovej a krčnej chrbtice, na kolenné kĺby, pri prechladnutí. Najviac však ako prevenciu cez akupunktúrne body. Biostimul je mojím (naším) domácim lekárom.

- Ing. Bedřich Štěpánek (Němčice)

„Bolesti chrbta“

Niekoľko rokov sa mi vracala bolesť chrbta. Používaním biolampy Biostimul bolesť zmizla a preventívnym použivaním biolampy jej teraz predchádzam. Podarilo sa mi tiež skoncovať s oparmi a bradavicami. 

- Jana Kernová (Rudoltice)

„Zamrznuté rameno - liečba“

Syndróm "zmrznutého ramena": po 15 aplikáciách stav výrazne zlepšený rozsah pohybu. Oceňoval bezbolestnosť terapie, nenáročnosť, rýchlosť a dostupnosť. Po stránke pracovnej bol schopný o pol roka skôr sa zapojiť do pracovného procesu.

- Pacient 40 let (Praha)

„Bolesť bedrových kĺbov“

Stále bolesti bedier (SI syndróm) - aplikácia 10 x biolampa Biostimul, došlo k zlepšeniu, bolesti zmiernené, aj keď nevymizli úplne. Pacientke sa značne sa uľavilo.

- Pacientka 82 let (Praha)

„Zlomený členok - liečba“

Po úraze - zlomenina členka - po 10 aplikáciách zlepšená hybnosť, ústup opuchu, úbytok hematómu, potom po zložení skrutiek doliečovanie jaziev. Celkové zlepšenie aj po psychickej stránke. Výrazný postup v liečbe.

- Pacientka 30 rokov (Praha 9)

„Bolesti, artróza - liečba“

Biolampu Biostimul využívame na liečbu artrózy - odstránenie opuchov a bolestí, odstránenie bolesti zubov, na rýchle hojenie rán, navodenie kvalitného spánku.
Odporúčam do všetkých domácností. Ďakujem

- Blanka Mikolajová (Ústí nad Labem)

„Veľké bolesti v lakťovom kĺbe - liečba“

Veľké bolesti v lakťovom kĺbe pravej ruky (od riadenia vozidla a klimatizácie), tieto bolesti som tlmil rôznymi balzamami a krémami proti bolesti (miralgin). Pomohlo len na pár dní. Vyskúšal som biolampu Biostimul zapožičanú od môjho kamaráta. Po týždennej aplikácii 2x denne po 5 minútach (ráno a večer) bolesť vymizla. Po 2 mesiacoch sa ešte nevrátila. Je to super.

- Ing. Jiří Richter (Ostrava - Zábřeh)

„Obrna lícneho nervu – liečba“

Obrna lícneho nervu – znamenalo 3 týždne v nemocnici a 2 mesiace v neschopnosti. Pomocou biolampy Biostimul sa podarilo obrnu počas 2 mesiacov vyliečiť! V nemocnici iba masírovali, vyliečilo ma až svetlo biolampy Biostimul. Ďalej, s úspechom používame na bolesti chrbtice - krčné aj bedrové, bolesti spôsobené žalúdočnými vredmi ustupujú.

- Jindťich Krčmát (Klokočná)

„Liečba natrhnutého svalu“

Pri futbalovom zápase sa mi natrhol pravý lýtkový sval. Podľa lekára záležitosť zhruba 21 dní liečenie pokojom. Pravidelná aplikácia biolampy Biostimul a zábaly rašelinou. Po týždennej kontrole bol doktor šokovaný stavom vyliečenia. Neuveriteľné.

- Petr Beneda (Rokycany)

„Bolesti kĺbov a jarná únava“

Jar je zákerná únavou po zimných mesiacoch. Prejavila sa únava svalov a veľké bolesti kĺbov. Začal som aplikovať 1x týždenne kúpeľ v rašeline a ráno a večer svietenie boľavých kĺbov biolampou Biostimul. Po štrnástich dňoch bolesť ustúpila. Po mesiaci sa hybnosť kĺbov obnovila a bolesti vystriedal príjemný pocit z bezbolestného pohybu.

- Jan Hellinger

„Porezanie“

Pri umývaní riadu ma praskol pohár v ruke a hlboko ma rozrezal prst na ruke. Druhý deň ráno, keď som zložil obväz, tak rana opäť začala krvácať. Aplikoval som na ranu modré svetlo Biostimulu z Color Therapy a krv prestala tiecť a rana sa stiahla a potom som použil náplasť.

- Petr Beneda (Rokycany)

„Liečba bolesti“

Kedykoľvek sa buchnem, tak si miesto hneď posvietim biolampou. Prestane to bolieť a hlavne sa nespravia modriny.

- Olga Krupičková (Ústí nad Labem)

„Bolesť kĺbov“

Mám problémy s ramenom a kolenom. Zlá hybnosť ramena a bolesť kolena. Po troch týždňoch som bez bolesti. S biolampou Biostimul som spokojný.

- S. Rabiňák

„Liečba aztrózy“

Biostimul používam na zmiernenie bolesti. Trpím artrózou III. stupňa oboch bedrových kĺbov, L5, S1. Po opakovanom použití dochádza k veľkému zmierneniu bolestí a väčšej pohyblivosti. Biolampu Biostimul ďalej používam na liečenie plesní na nohách, oparov na perách, bolesti ľavého kolena, upokojenie žalúdočných neuróz atď.

- Miroslava Malíková (Pomezí)

„Bolesť chrbtice“

Počas používania biolampy počas 3 mesiacov mi všetky bolesti v krčnej a bedrovej chrbtici ustúpili. Som veľmi rada, že môžem všetko robiť ako predtým.

- Marie Knotková (Olešnice)

„Bolesť kĺbov a chrbtice - liečba“

Skúsenosti s biolampou Biostimul máme veľmi dobré. Krčná chrbtica - po aplikácii (20-krát) zmiernenie až k úplnému odzneniu. Členky po úraze, svrbenie - úplne odišlo. Manželka opar - vyliečený. Otvorená rana po úraze - uzavreté.
Artróza kolenných kĺbov - nevyliečená, ale zmierňuje bolesti na prijateľnú mieru. Manželka chrbtica po úraze - zmierňuje bolesť. Vrelo odporúčam všetkým. Po polročnom užívaní sme spokojní.

- Marie a Cyril Trávníčkovi (Boršice)

„Liečba bolesti kĺbov“

Po používaní biolampy Biostimul na boľavé koleno, kde mi hrozila operácia, koleno prestalo bolieť a operáciu som odmietol. Biolampa mi pomohla aj na krčnú chrbticu a môžem hýbať hlavou. Manželka ju tiež používa a verí, že jej pomôže na nemilé problémy. Vďaka veľmi.

- Zdeněk Cafourek (Česká ves)

„Bolesť a zápal žíl“

Biolampu Biostimul pomáha mne, manželovi, hlavne proti bolesti. Mne obzvlášť pomáha pri zápaloch žíl, používam aj biogél, ktorý má vynikajúci chladivý účinok.

- Serafina Glausová (Viničné)

„Liečba kŕčových žíl“

Biolampu som aplikovala na kŕčové žily na oboch nohách, kolená a pravé rameno. Bolesti ustúpili a lepšie sa mi chodí. Myslím, že mi to pomohlo.

- Eva Krbková (Opatovice)

„Liečba bolesti krížov“

S biolampou Biostimul spm veľmi spokojný. Mal som bolesti v krížoch a v bedrovom kĺbe a teraz mi to pomohlo natoľko, že cítim len slabú bolesť. O 90% je to lepšie. Ďakujem vám veľmi pekne za Biostimul. Váš spokojný zákazník.

- Jiří Hudák (Syrovice)

„Liečba výronu a biolesti“

Dvojmesačná bolesť zápästia. Rôzne gély bez efektu. Po nasvietení biolampou po dvoch dňoch bez bolesti. Výron členku - po 3 dňoch svietenia bez bolesti. Opuch nezmodral a vytratil sa bez bolestí. Tento fakt presvedčil úplne neveriaceho manžela a naďalej používa biolampu Biostimul, už ale s dôverou.

- Zdeňka Šlachtová (Havířov - město)

„Karpálny tunel - liečba“

Brnenie končekov prstov začalo pri pletení. Potom to zašlo až tak ďaleko, že som neudržala igelitovú tašku a v noci som nespávala. Už som bola zúfalá. Pri vyšetrení u lekára som sa dozvedela, že mám „karpálny tunel“, ktorého sa môžem zbaviť menšou operáciou. Tu som ale nechcela a tak mi lekár odporučil, aby som skúsila ožarovanie biolampou v ambulancii. Zlepšilo sa to a tak som si kúpila Biostimul. Zistila som, že je to lepšia ako obyčajná halogénová biolampa. Počas mesiaca som si 3 krát denne svietila na postihnuté miesto a div sa svete, ono to pomohlo a tak po dlhej dobe už môžem pokojne spať.

- Markéta Kadeřábková (Rakovník)

„Zlomená kostrč“

Biolampa Biostimul mi značne pomohla od bolesti pri zlomenine kostrče po páde zo stromu.  Od najväčšej bolesti mi pomohla biolampa Biostimul v pulznom režime na sedaciu časť + gél a v kontinuálnom režime zozadu nad ľavým členkom a pod pravým kolenom. Z nutných dôvodov som potreboval druhý deň odísť na vzdialenosť cez 200 km a po opakovanom svietení vďaka batériovému napájaniu som to hoci s veľkým premáhaním absolvoval. Že kostrč bola zlomená som sa dozvedel po 14 dňoch na röntgene. Jedinými analgetikami po celú bol Biostimul.

- F. Krčmář (Lanškroun)

„Veľmi dobré výsledky na mojich ubolených kolenách“

Biolampu Biostimul som vyskúšala na mojich ubolených kolenách u kamarátky a ja som si ten prístroj hneď kúpila. Výsledky boli veľmi dobré, hneď po 5 aplikáciách som mohla už lepšie chodiť a aj lepšie hýbať rukami. Mám 84 rokov a snažím sa, aby som trošku lepšie chodila. Čo by človek neurobil pre svoje zdravie. Ďakujem veľmi pekne firme, ktorá tento zázrak vyrába.

Náš komentár
Výsledky modernej liečby prostredníctvom progresívnej fototerapie FOTONYX nie sú prekvapením ich pre laických užívateľov, ale dokonca aj pre rad odborníkov z radov praktických lekárov. Našťastie už dnes nie je táto metóda žiadnou popoluškou a s prezentáciou úspechov tejto terapie sa dnes stretnete prakticky v každom čísle lepších odborných lekárskych časopisov.

- Bedřiška Potáčková (Kochířov)

„Stuhnutá šija“

Manžel mal dlhší čas po úraze hlavy stuhnutú šiju. Nemohol bez problémov otáčať hlavou. Svietením biolampou Biostimul ráno a večer + aplikácia BioGelu problém vymizol a nevrátil sa – to len asi po týždennom svietení 2x denne.

Náš komentár
Nie vždy sa výsledky pri zanedbaných poúrazových stavoch dostavujú tak rýchlo. Čím neskôr Biostimul do rekonvalescencie zapojíte, tým dlhšie ho potom obvykle musíte aplikovať.

- Marie Škrobáková (Mutěnice)

„Problémy s rukou - mravčenie v ruke“

Mamičke brnela ruka - prsty, v noci si ich prestala cítiť. Biolampu aplikovala 2x denne 5 min. stálym svetlom, po štyroch dňoch pulznom a po cca desiatich dňoch tieto problémy ustúpili.

Náš komentár
Nepremýšľajte zdĺhavo o tom, či sa dá na vzniknutý zdravotný problém Biostimul použiť – pýtajte sa len, ako ho správne aplikovať. Jedine vďaka včasnému dotazu na našu odbornú informačnú linku je pes pani Hanzlíčkovej znovu schopný behať a nám nezostáva, než im obom pogratulovať. Popísaná skúsenosť je ďalším z celého radu dôkazov o vysokej účinnosti univerzálnej svetelnej terapie na živé organizmy, a to bez rozdielu druhu, veku či pohlavia.

- Jana Hanzlíčková (Výprachtice)

„Vyvrtnutý členok a narazené koleno“

Brat hrá miestnu volejbalovú ligu. Mal vyvrtnutý členok a narazené koleno. Sedel, učil sa a svietil, svietil a svietil. Ďalší týždeň pri zápase mal zase bolesť v členku a po nasvietení mohol opäť druhý deň hrať. VĎAKA BIOSTIMULU!

Náš komentár
Použitie Biostimulu v oblasti športu patrí k najčastejšie uvádzaným a dokumentovaným skúsenostiam. Aktívni športovci oceňujú ako jeho mobilitu, ktorá umožňuje aplikovať Biostimul priamo na mieste, bezodkladne po vzniku poranenia, tak aj možnosť následnej liečby v pokoji domova, bez nutnosti dochádzať k športovému či praktickému lekárovi.

- Lucie Miskaříková (Kelč)

„Zápal kĺbového puzdra a bolesť v kolene“

Na odporúčanie reprezentačného lekára bolo aplikovaná biolampa Biostimul v pulznom režime, počas prvej minúty sa pocitovo bolesť mierne zdvihla, ale v priebehu ďalšej terapie veľmi rýchlo odznela a koleno bolo bez bolestí. To mi pomohlo zvládnuť predolympijskú prípravu a celý olympijský jachtársky závod bez bolestí a určite to prispelo k mojej pohode a zisku striebornej medaily. Ďakujem za skvelý český výrobok!

Náš komentár
Systémy svetelnej terapie Biostimul dnes nájdete ako nezastupiteľného pomocníka pri terapii celého radu športových úrazov vo výbave mnohých desiatok popredných českých reprezentantov.

- Lenka ŠMÍDOVÁ (jachtařka, reprezentantka ČR)

„Natiahnutý sval na nohe“

Pri futbalovom zápase som si natiahol sval na ľavej nohe. Bežná liečba podľa predchádzajúcich skúseností trvala zhruba 1 mesiac. Pri pravidelnej aplikácii biolampy Biostimul 2x denne sa liečba skrátila o tri týždne, kedy som mohol vyskúšať zaťaženie svalu na tenise. Odporúčam.

Náš komentár
Vďaka obdobným výborným skúsenostiam s urýchlením doby liečby, ktorá sa v priemere skráti o 1/3 až 1/2 bežnej doby, je biolampa Biostimul u športovcov veľmi obľúbená a stáva sa postupne neoddeliteľnou súčasťou ich základnej výbavy. Tomu výrazne napomáha aj možnosť využitia verzie biolampy Biostimul BS 303 (accu) + s integrovanými nabíjacími akumulátormi so zvýšenou aplikačnou účinnosťou.

- Petr Beneda (Rokycany)

„Syndróm karpálneho tunelu - vypadávali mi veci z ruky“

Tri roky som nemohla štrikovať a vypadávali mi veci z ruky. Po svietení biolampou Biostimul asi po 14 dňoch mám ruku v poriadku a bola som šťastná z prvého upleteného svetra.

Náš komentár
S najväčšou pravdepodobnosťou boli popísané ťažkosti zapríčinené tzv. syndrómom karpálnych tunelov. U obdobných prípadov je efekt terapie biolampou Biostimul spravidla veľmi vysoký a pri pravidelnom používaní aj trvalý. Po aplikácii Biostimulu odporúčame do pokožky okolo citlivého miesta vždy ľahko vmasírovať dostatočné množstvo osvedčeného širokospektrálne pôsobiaceho doplnku BioGel.

- Marta Pustková (Havířov - město)

„Bolesť chrbta. Vystreľovanie bolesti do dolných končatín.“

Niekoľko rokov som trpela bolesťami chrbta. Bolesť vystreľovala aj do dolných končatín. Od februára nasvecujem biolampou akupunktúrne body a problémy ustali. Ďakujem mamičke, že biolampu Biostimul kúpila a nedala na môj nedôverčivý až skeptický prístup. Teraz biolampu používame celá rodina a sme spokojní.

Náš komentár
Nádherná demonštrácia ako cieleného použitia biolampy BioStimul (odstránenie bolesti pomocou pôsobenia na akupunktúrne oblasti), tak aj prekonanie počiatočnej skepsy (vlastnej pozitívnej skúsenosti) a v neposlednom rade aj následného rozšírenia využívania tohto druhu terapie pre celú rodinu. Ten, kto už biolampu BioStimul vlastní, vie o čom je reč, tí ostatní sa aspoň majú na čo tešiť!

- Olga Pavliňáková (Koryčany)

„Opuch privretého prsta“

Po privretí prsta (prostredník pravej ruky) do dverí, následnom opuchnutí a s istotou, že prídem o necht, ma po desiatich minútach svietenia biolampou Biostimul prešla bolesť a zmizol opuch. Po ďalších 4 aplikáciách (počas 2 dní) som zachránil necht. A že som mal prst medzi dverami mi verí len kolega, ktorý bol svedkom.

Náš komentár
Čo k tomu dodať… Kto neverí, nech tam beží – alebo nech si sám privrie prst do dverí a zachová sa podľa vyššie uvedenej skúsenosti. Pokiaľ snáď máte pocit, že sa jedná o niečo mimoriadne, potom vedzte, že to tak rozhodne nie je – je to len jedna z celého radu obdobných skúseností, ktoré s biolampou BioStimul každodenne zažívajú jej spokojní majitelia.

- Josef Hanák (Opava)

„Neliečiteľná artróza“

Niekoľko rokov mám problémy s kolenom. Podľa lekárov je to neliečiteľná artróza. Vzhľadom na to, že som vášnivý hráč tenisu, je to pre mňa nepríjemná vec. Po 30 dennej aplikácii biolampy Biostimul (3x denne na 4 miesta pri kolenách) sa už prejavovali výsledky. Po 3 mesiacoch opäť hrám tenis!

Náš komentár
Tento prípad znovu dokazuje, že pokiaľ sa človek naozaj nevzdá a verí, tak sa vo väčšine prípadov nájde prostriedok, ktorý jeho problém pomôže účinne riešiť. Je len logické, že v tomto konkrétnom prípade to bol BioStimul – vďaka výraznému hĺbkovému účinku jeho červeného polarizovaného svetla. V prípade artróz je potrebné počítať s dlhodobejšou terapiou svetlom biolampy BioStimul, ktorú je vhodné doplniť v rámci komplexnej terapie o aplikácii prípravkov BioGel.

- JUDr. Zbyněk Bernard (Praha 8)

„Škaredá tržná rana - po šesťnástich dňoch bez chrást“

Pri páde zo schodov sa mi urobila škaredá tržná rana - 2 stehy a krvná podliatina veľkosti 20x8x1 cm. Po štyroch dňoch svietenia biolampou Biostimul bola modrina žltá, po 16 dňoch bez chrasty. Prvá skúsenosť super.

Náš komentár
Biostimulačný efekt zvýšeného prísunu svetelnej energie výrazne podporuje a urýchľuje obnovu bunkového tkaniva a tým okrem iného aj hojenie rán. U šitých tržných rán zahájte intenzívnu terapiu svetlom BioStimulu radšej až po vytiahnutí stehov! Vďaka rýchlemu hojeniu rany je tu totiž reálne nebezpečenstvo, že vám stehy „zarastú” a budú sa ťažšie „vyťahovať”.

- Milan Karaman (Ústí nad Labem)

„Bolesť v ľavom členku“

Pri bolestiach v ľavom členku som svietil biolampou Biostimul 2x denne na vnútornú stranu 5 min., na vonkajšiu 10 min. V priebehu prvých 10 dní sa stav nemenil. Po 10 dňoch bolesť razom ustala. Ešte som svietil ďalších 12 dní. Súčasný stav je vynikajúci, bez problémov.

Náš komentár
Pán Rejman postupoval veľmi múdro, pretože aj keď problémy ustali, neprestal v aplikácii a dokončil celú liečebnú procedúru. V prípade problémov s pohybovým aparátom, predovšetkým u tých dlhšie trvajúcich, je veľmi dôležité dodržať aspoň minimálny odporúčaný počet aplikácií, pretože očakávaná odozva sa často dostavuje až po niekoľkých opakovaniach. Pri obdobných problémoch vrelo odporúčame po použití biolampy BioStimul ľahko votrieť do postihnutého miesta dostatočné množstvo BioGelu. Ten sa rýchlo vstrebe a dopomôže k rýchlejšiemu odzneniu ťažkostí.

- Miloslav Rejman (Hradec Králové)

„Silné bolesti a opuch nohy - všetko zmizlo“

Po zlom šliapnutí som mala silný opuch nohy a bolesti . Začala som tri krát denne svietiť 10 minút pulzným režimom. Na bolestivé miesto som použila BioGel a za dva dni všetko zmizlo. Pokúšala sa ma zlomiť chrípka, stačilo 4-krát posvietiť a chrípka zmizla.
Manžel spadol na poľadovici a pomliaždil si ľavé rameno tak, že nemohol hýbať rukou. Mal tam hrču a šialené bolesti. Po prvej desať minútovej aplikácii v pulznom režime a použití BioGelu sa bolesti utlmili a po 3 dňoch všetko vymizlo. Biolampou svietil 3krát denne.
Mne po ostrom jedle opuchol jazyk, samé pupienky, svietila som na vyplazený jazyk 10 minút a do rána všetko zmizlo.

Náš komentár
„Trikrát denne posvieť lampou, budeš zdravý ako rys“ – ak vám táto riekanka niečo pripomína, potom vedzte, že vyššie uvedené skúsenosti nie sú rozprávkou, ale skutočnými príbehmi našich spokojných zákazníkov, ktorých sa denne len v našej republike odohrávajú stovky. Včasnou aplikáciou biolampy, ako dokazujú skúsenosti pani Krupičkovej, môžete rozprávky vymeniť za svoje vlastné skutočné príbehy o zdraví a spokojnosti.

- Olga Krupičková (Roudnice n.L.)

„Bolestivý opuch“

Náš známy spadol z rebríka pri plachtovaní kamiónu. Kríval a mal silný opuch. Po polhodine pulzného svietenia zmizol opuch aj bolesť. Navyše použil BioFluid pred aplikáciou a BioGel po aplikácii biolampy.

Náš komentár
Biolampa do každého kamiónu - tak nejako by mohol znieť reklamný slogan spojený s touto skúsenosťou. Vďaka praktickému napájaniu prostredníctvom autoadaptéra alebo batériového zdroja bol problém spojený s akútnym pracovným úrazom vyriešený skôr, ako vôbec vznikol. Primerané predĺženie aplikačnej doby a následné upokojenie postihnutej oblasti pomôže výrazne skrátiť dobu utrpenia.

- Václav Nedělka (V. Losenice)

„Rana na päte“

Aplikoval som biolampu Biostimul na ranu na päte a manželka na rameno. Výsledky veľmi dobré. Fakt!

Náš komentár
Otvorená päta patrí k pomerne bolestivým a zle sa hojacim ťažkostiam. Z krátkodobého hľadiska prispela biolampa predovšetkým k potlačeniu bolesti či k zníženiu rizika zapálenia otvorenej rany, z dlhodobého potom predovšetkým k urýchleniu zahojenia poškodeného tkaniva.

- Josef Drtina (Varnsdorf)

„Natiahnutý ramenný sval“

Natiahnutý ramenný sval. Veľmi bolestivé. Večer po nasvietení sa mi bolesť zvýšila. Išiel som spať a ráno som bol prekvapený - žiadna bolesť, normálna pohyblivosť. To všetko vďaka biolampe Biostimul! Ešte dodatok – večer som neudržal pohár v ruke.

Náš komentár
Prechodné zvýšenie bolestivosti nie je pri liečbe postihnutia pohybového aparátu nič neobvyklé. V podstate sa jedná o odozvu liečebného procesu v poškodenom tkanive. Pokiaľ by však zvýšená bolestivosť po aplikácii pretrvávala po dlhšiu dobu, odporúčame používanie svetelnej terapie na pár dní prerušiť.

- Karel Koubek (Brno)

„Platničky a krčná chrbtica - 8 mesiacov v starostlivosti lekárov“

Bol som osem mesiacov v starostlivosti lekárov kvôli platničkám a krčnej chrbtici a výsledok takmer žiadny. Už po troch dňoch aplikácie trikrát denne biolampa Biostimul po 10 minútach som cítil značnú úľavu od bolesti a po 6 týždňoch aplikácie polarizovaného svetla z biolampy Biostimul sa cítim skvele!

Náš komentár
Skutočnosť, že lekárska veda dokáže pomenovať váš zdravotný problém, nemusí nutne znamenať, že vám dokáže pomôcť. Pokiaľ ale dodáte vlastnému organizmu dostatok prirodzenej energie, dokáže si obvykle s väčšinou ťažkostí poradiť sám. Nezabudnite však, že pri bolestivých stavoch pohybového aparátu je nevyhnutné vždy dodržať predpísaný minimálny počet aplikácií, a to aj vtedy, ak odznie bolesť skôr.

- Pavel Starý (Příbram)

„Bolesť krčnej chrbtice - dva krát posvietim a bolesť zmizne“

Po futbale mám väčšinou bolesti krčnej chrbtice a s tým spojené bolesti hlavy. Väčšinou som skončil na tabletkách. Vždy si dva krát posvietim na krčnú chrbticu a bolesť zmizne.

Náš komentár
Účinná aplikácia biolampy BioStimul po športovom výkone – a nemusí to byť vždy len v prípadoch konkrétnych bolestí či iných ťažkostí – patrí k veľmi vďačným a často vyhľadávaným spôsobom riešenia problémov spôsobených nadmernou záťažou organizmu.

- Ryszard Kiedroň (Třinec)

„Rany po páde na chodník“

Po páde na chodník som ihneď začala aplikovať biolampu Biostimul. Rany sa okamžite zatiahli a bolesť mierne ustúpila.

Náš komentár
Pokiaľ je biolampa BioStimul po ruke, potom nezostáva než odporučiť, ako pri mnohých podobných skúsenostiach, svietiť čo najskôr. Pri akútnych bolestivých stavoch môžeme vykonávať niekoľko aplikácií po sebe, kým bolesť neustúpi.

- Dagmar Bernardová (Praha 8)

„Problémy s bolesťami chrbta“

Super skúsenosti. Otec skeptik, ktorý má roky problémy s bolesťami chrbta. Po dennej aplikácii lampy sa bolesti zmiernili, svieti si večer 10 minút pred zaspaním na bolestivé miesta – dnes bez biolampy nezaspí.

Náš komentár
Nedôvera a skepsa je u dlhodobo trýznených ľudí pochopiteľná. Pokiaľ im navyše klasická medicína nedokázala ponúknuť po mnoho rokov prijateľné riešenie, nemožno sa ani čudovať ich neochote skúšať nové metódy liečby. A už vôbec nie vtedy, pokiaľ ide o tak nenáročnú a telu prirodzenú terapiu, akou je liečba svetlom. Otec pána Vrňáka mal šťastie, že jeho syn to predčasne nevzdal a z výsledku dnes určite majú radosť obidvaja.

- Vladimír Vrňák (Varnsdorf)

„Ťažká migréna“

Vďaka BioStimulu zmizla ťažká migréna, ktorú som mávala tak 1x za 1/4 roka – to je super!

Náš komentár
V prípade migrény sa najviac osvedčila aplikácia BioStimulu na spánky, stred čela, temeno hlavy a krčnú chrbticu. Dôležité je začať čo najskôr, najlepšie hneď pri prvých príznakoch, a čo je hlavné – vytrvať!

- Jolana Králová (Olomouc)

„Vracia sa mi späť pohyblivosť prstov a celého chodidla“

Chodidlo, prsty, priehlavok s opuchom. Po použití BioStimulu - aplikácia 3 x denne 5 min. – po troch dňoch opuch opadol, bolesť odišla a vracia sa späť pohyblivosť prstov a celého chodidla.

Náš komentár
Priamo učebnicová ukážka komplexného terapeutického pôsobenia polarizovaného svetla produkovaného biolampou BioStimul, a to ako pri odstránení bolesti (analgetický efekt), tak pri následnom vstrebaní opuchu (protizápalový efekt) a regenerácii tkanivových buniek alebo väziva (biostimulačný efekt).

- Josef Nedvěd (Jedomělice)

„Zablokovaná chrbtica“

Pri zdvíhaní ťažkého bremena u mňa došlo k zablokovaniu chrbtice. Po hodinovom krúživom svietení biolampou a následnej aplikácii gélu bolesť postupne ustúpila. Asi za 2 hodiny po tejto príhode som bez väčších bolestí absolvovala 4 km chôdze. Biolampau Biostimul používa celá rodina na všetky zdravotné neduhy, ale hlavne preventívne na posilnenie imunity a odbúranie stresu.

Náš komentár
Čím častejšie budete mať poruke biolampu BioStimul, tým menej bude vaša rodina nútená navštevovať lekárske ambulancie. Pri využití biolampy na preventívne pôsobenie na podporu imunity odporúčame stimuláciu v oblasti podbruška a stredu hrudníka. Obe miesta patria medzi energetické centrá nášho tela a napomáhajú k harmonizácii jeho činnosti. A nezabudnite, že pri aplikácii na uvedené centrá je na dosiahnutie požadovaného efektu úplne dostačujúce použitie kontinuálneho režimu pri dodržaní základnej aplikačnej doby 5 minút.

- Zdeňka Čekanová (Hodonín)

„Chronická bolesť krčnej chrbtice“

Chronická bolesť krčnej chrbtice. Po nasvietení biolampou Biostimul 10min. a použitie gélu sa druhý deň cítim po tejto aplikácii ako po mesačnej rehabilitácii.

Náš komentár
Použitie doplnkových prípravkov BioGel a BioFluid, dodávaných spoločne s biolampou, výrazne podporuje a urýchľuje terapeutické účinky biolampy BioStimul. Odporučiť sa však dá aj ich individuálne použitie, a to ako v období medzi jednotlivými aplikáciami biolampy ale aj samostatne. V prípadoch, ako je tento, aplikujte BioGel na postihnuté miesto niekoľkokrát za deň, najneskôr však hodinu pred vlastnou aplikáciou biolampy. Jedine tak zaistíte vstrebanie dostatočného množstva účinných látok obsiahnutých v géle. Pred použitím biolampy BioStimul taktiež nezabudnite dôkladne umyť a vysušiť pokožku v mieste aplikácie – predídete tým prípadným nepríjemným reakciám pokožky.

- Ivo Kowalski

Príbehy biolampy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

Zobraziť príbeh
Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

Zobraziť príbeh
Mám 10 rokov....

Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

Zobraziť príbeh
Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary)

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Zobraziť príbeh
Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

Zobraziť príbeh
Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

Zobraziť príbeh