Lekár radí

Pre našich klientov, ktorí si zakúpia u nás biolampu poskytujeme bezplatne v rámci klientského servisu telefonickú poradenskú linku. Na Vaše otázky odpovedá MUDr. Ján Palinkáš, ktorý sa liečebným využitím koncentrovaného polarizovaného svetla zaoberá viac ako 15 rokov.

Svoje bohaté praktické skúsenosti využíva aj pri svojej publikačnej činnosti.

Ako propagátor tejto maximálne šetrnej a pritom vysoko účinnej liečebnej metódy a autor rady odborných aj populárne náučných článkov je považovaný za jedného z popredných odborníkov v liečbe polarizovaným svetlom.

Otázky a odpovede:

Astma

Liečba Biostimulom je v prípade astmy veľmi účinná. Polarizované svetlo Biostimulu podporuje zvýšenie aktivity buniek, bunkového metabolizmu a látkovej výmeny.

-

Zobraziť viac

Halux

Biostimul Vám pri starostlivosti o opuchnutú a boľavú nohu veľmi dobre poslúži. Aplikácie Biostimulu podporujú správnu cirkuláciu krvi a lymfy a napomáhajú tak odtoku tekutiny z oblasti opuchu.

-

Zobraziť viac

Platnička

Biolampa Biostimul môže veľmi účinne pomôcť k rýchlej rekonvalescencii aplikáciami Biostimulu, v rámci predoperačnej i pooperačnej starostlivosti. Organizmus sa rýchlejšie zotaví a pooperačná rana bude rýchlejšie a kvalitne zacelená.

-

Zobraziť viac

Preeklampsia

Aplikácia Biostimulu na popôrodné jazvy zníži niekoľkokrát dobu hojenia a vzhľad jazvy je esteticky prijateľnejší. V prípade vysokého krvného tlaku, pravidelná aplikácia Biostimulu zníži krvný tlak.

-

Zobraziť viac

Tinitus

Tinitus alebo hučanie v ušiach môže byť spôsobené mnohými faktormi. Preto Vám odporúčam najprv riadne vyšetrenie u lekára. Aplikácia Biostimulu je potom vhodné vykonávať na oblasť vonkajšieho zvukovodu a oblasť za ušnicou.

-

Zobraziť viac

Dna

Dna je metabolické ochorenie charakteristické vysokou hladinou kyseliny močovej v krvi. Vysokú účinnosť pri liečbe týchto ochorení vykazuje liečba svetlom. Potláča zápalové procesy, podporuje cirkuláciu krvi a tým potláča opuch, urýchľuje regeneráciu a obnovu tkanív.

-

Zobraziť viac

Bolesť lakťa

Bolesť lakťa je väčšinou spôsobená ochorením šľachových a svalových úponov lakťového kĺbu a spôsobuje bolesti lakťa a nepríjemný pocit v lakti. Aplikácia Biostimulu pomôže k rýchlej regenerácii šľachových a svalových úponov.

-

Zobraziť viac

Afty

Aplikácia Biostimulom je v prípade áft veľmi účinná. Potláča nepríjemnú bolesť a urýchľuje obnovu a hojenie sliznice.

-

Zobraziť viac

Zápal prsníka pri dojčení

Aplikácia Biostimulu pri zápale prsníka pri dojčení má silný protizápalový účinok a má schopnosť účinne potláčať zápalový proces. Zároveň tlmí bolesť a opuch, podporuje regeneráciu tkaniva.

-

Zobraziť viac

Novorodenecká žltačka

Novorodenecká žltačka je prejavom zvýšenej hladiny žltého krvného farbiva – bilirubínu. Vzniká zvýšeným rozpadom červených krviniek (erytrocytov) dieťaťa. Najčastejšou metódou liečby novorodeneckej žltačky je liečba modrým svetlom (alebo iným viditeľným svetlom). Modré svetlo urýchľuje odbúravanie bilirubínu a tým urýchľuje ústup novorodeneckej žltačky.

-

Zobraziť viac

Liečba Herpes genitalis

Na skrátenie doby hojenia oparov v mnohých prípadoch aj úplnom potlačení má preukázateľný vplyv pôsobenia červeného polarizovaného svetla metódy Fotonyx prostredníctvom systémov Biostimul.

-

Zobraziť viac