Príbehy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

- Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Zobraziť viac

Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

- Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

Zobraziť viac

Mám 10 rokov....

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

- Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Zobraziť viac

Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

- Marek Faitl (Karlovy Vary)

Zobraziť viac

Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

- Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Zobraziť viac

Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

- Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Zobraziť viac

Mám záujem o