Gynekologické problémy, tehotenstvo a pôrod

„Bolestivá menštruácia...“

Rada by som sa podelila o skúsenosti s tabletami pre dámy Biobalance. Dcéra mala menštruačné problémy. Veľké bolesti brucha a omdlívala. Po užívaní tabliet po 3 týždňoch dostala menštruáciu a bola bez ťažkostí. Bolesti brucha neboli a hlavne sa cítila úplne v pohode tak, ako by to malo byť. Veľmi ďakujem firme, že tablety vymyslela a poskytla nám ich.

- Ivona Lesňáková

„Zápal prsníka ...“

Zlikvidovaný zápal prsníka, zubov, problémy s narazenou kostrčou, 2,5 cm tukové hrčky v kombinácii s liečebnou kozmetikou zmenšené na 1 cm, vraj aj moje vrásky sa lepšie, ďalej potom bolesti chrbtice, ramenného kĺbu a ostatné problémy s kĺbmi potlačené.

Náš komentár
Krása, zdravie, vitalita - to všetko z jednej biolampy. Aplikujte BioStimul pár minút denne a vaše okolie začne určite čoskoro premýšľať o tom, čo je príčinou vašej premeny. Pri svetelnej terapii navyše nemusíte odvrhnúť svoje obľúbené prípravky, biolampa naopak dokáže ich bežný efekt prehĺbiť aj urýchliť.

- Helena Kachlarová (Bednáreček)

„Od 15 rokov mám veľké menštruačné bolesti...“

Od 15 rokov mám veľké menštruačné bolesti. Prvé 3 dni denne až 12-16 tabl. Ibuprofénu 400!! Mám 30 rokov, a tak každý mesiac to bolo peklo spojené s nervozitou, bolesťou v žalúdku. Po aplikácii Biostimulu na podbruško, pravé zápästie (bod č. 11), pravé koleno zo strany (bod č. 16) a po troch mesiacoch používania každý deň 1-2x po 5 min. som už dva mesiace prežila svoje dni bez bolestí a liekov. Žiadny lekár mi nedokázal pomôcť.

Náš komentár
Počítajte s nami, za tých 15 rokov to bolo 540 dní strávených v „pekle“, 7 560 prehltnutých tabliet proti bolesti, mnoho opakovaných návštev lekára a výsledok? Bolesť, nervozita a strach z ďalšej menštruácie. Tam, kde nepomohla farmácia a klasická medicína mnoho rokov, tam česká biolampa BioStimul zjednala nápravu za pár mesiacov. Pri obdobných ťažkostiach sa nám navyše veľmi osvedčila kombinovaná terapia biolampy s rašelinovými kúpeľmi BALNEO Therapy.

- Hana Řezáčová (Milovice)

Príbehy biolampy

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily…

Lenka Šmídová, reprezentantka ČR

Najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a množstvo ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice

Zobraziť príbeh
Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike - desaťboji

trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)

Zobraziť príbeh
Mám 10 rokov....

Alica Vařechová (Veľké Přílepy)

Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....

Zobraziť príbeh
Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary)

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.

Zobraziť príbeh
Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN)

Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.

Zobraziť príbeh
Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary)

Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.

Zobraziť príbeh

Mám záujem o