Najnovšia verzia
Biolampa BIOSTIMUL B 550

Biolampa BIOSTIMUL B 550 + Bonus

Biolampa Biostimul B 550

Biolampa Biostimul B 550 predstavuje moderný inovatívny prostriedok, ktorý kombinuje vedecké poznatky z oboru biomedicínskych vied s vysoko pokročilým technologickým riešením. Reprezentuje tak systém, ktorý vykazuje nielen vysokú terapeutickú účinnosť, vysokú funkčnosť a odolnosť v zdravotníckom zariadení, ale tiež maximálne spĺňa náročné ergonomické požiadavky kladené na technické prostriedky v zdravotníctve.

Biolampa Biostimul B 550 bola vyvinutá na základe dlhodobých skúseností v oboru fotonické medicíny a je určená pre neinvazívne veľkoplošnú terapiu červeným polarizovaným svetlom.

Biostimul B 550 je plnohodnotne certifikovaný pre používanie v zdravotníctve. Zdrojom terapeutického svetla je veľkoplošný fotonický displej s prenosným sieťovým zdrojom, ktorý je možné variabilne umiestniť na niektorý z dodávaných stojanov.

  • Pojazdný polohovateľný aplikačný stojan s plynovou vzperou a kolieskami, ktoré umožňujú komfortný transport prístroja po vlastnej osi. Unikátny systém polohovateľných mechanických kĺbov v kombinácii s plynovou vzperou nadľahčuje manipulačné rameno fotonického displeja a umožňuje ľubovoľne a veľmi ľahko nastaviť pracovnú plochu terapeutickej plochy prístroja.
  • Vysoko mobilný lôžkový stojan.

 

Cena s DPH

2 995 €

Detailné porovnanie biolámp